Auto mazgāšanas līdzekļus, darba apģērbu un instrumentus vienmēr iegādājamies no “SILTEKS”, jo atsaucīgā uzņēmuma komanda par 100% nodrošina mūsdienīgu apkalpošanu. Mēs varam ērti pasūtīt nepieciešamās preces un būt droši, ka piegāde notiks ātri - apsolītajā termiņā.

Jānis Lūriņs

Jānis Lurins

Servisa meistars

Iesaku izvēlēties “SILTEKS” par sadarbības partneri tiem, kuri strādā ar ilgtermiņa perspektīvu, jo šis uzņēmums piedāvā plašu kvalitatīvu preču sortimentu par labām cenām, kā arī ērtu pasūtīšanas sistēmu un ātru piegādi.

 

Gints Bremze

Gints Bremze

Pēcpārdošanas nodaļas vadītājs

Par savu sadarbības partneri “SILTEKS” esam izvēlējušies tāpēc, ka mums ir svarīgas kvalitatīvas preces un operatīva reakcija uz pieprasījumu.

 
 

unknown-member150x150

Vitālijs Maļinovskis

Vadītāja vietnieks

Sadarbībā ar “SILTEKS” visaugstāk vērtējam pozitīvu attieksmi un pieņemamus apmaksas nosacījumus. Iesakām sadarboties ar “SILTEKS” ikvienam uzņēmumam, kurš vēlas atrast uzticamu sadarbības partneri.

Guntars Borovskis

Guntars Borovskis

Sagādes vadītājs

Sadarbību ar “SILTEKS” uzsākām tāpēc, ka uzņēmums piedāvā mūs interesējošo “McCulloch” tehniku un abpusēji izdevīgus sadarbības noteikumus – visu, kas nepieciešams labai ilgtermiņa sadarbībai.

Natālija Vanaga

Natālija Vanaga

Produktu vadītāja