KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES MŪS

Plašs sortiments

Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 4000 preču, sākot no dažādu veidu ķīmijas produktiem, rokas un elektriskajiem instrumentiem līdz pat darba apģērbam, iepakojuma materiāliem, skrūvēm un stiprinājumiem.
Kas mūsu klientiem patīk visvairāk? Praktiski viss plašais preču sortiments ir pieejams piegādei tai pašā dienā!

Vēlme palīdzēt

Mūsu misija ir nevis pārdot, bet palīdzēt Jums saņemt piemērotāko risinājumu, tādēļ mūsu speciālisti Jūs labprāt konsultēs un visās niansēs informēs par katras preces specifiku.

Padziļinātas zināšanas

Lepojamies ar mūsu darbinieku padziļinātajām zināšanām par katru preci, kuru Jūs varat iegādāties. Jautājiet mūsu speciālistiem par jebkuru Jūs interesējošo niansi!

Ātra reakcija

Esam jaunu, dinamisku speciālistu komanda, kas ātri apstrādās Jūsu pieprasījumu, sagādās preces un nodrošinās to piegādi jau nākamajā vai tai pašā dienā.

Plašas norēķinu iespējas

Pērkot preces SILTEKS, varat izvēlēties Jums ērtāko norēķinu veidu – maksāt ar pārskaitījumu, saņemot preci mūsu noliktavā vai izmantojot Inservice Group pirkuma finansēšanas iespēju. Pastāvīgiem sadarbības partneriem piedāvājam arī pēcapmaksas norēķinu iespējas.

Kvalitatīvas preces

Mūsu piedāvāto preču ražotāji ir savā nozarē atzīti zīmoli starptautiskā mērogā, pateicoties kvalitātes un cenas attiecībai, kā arī garantijai un preces izmantošanas īpašībām.

UZZINIET, KĀPĒC DAUDZI UZŅĒMUMI LATVIJĀ IZVĒLAS SADARBOTIES AR MUMS! Subtitle text