Aizsardzība pret kritienu

Aizsardzība pret kritienu

Aizsardzība pret kritienu bieži tiek uztverta virspusēji, lai gan tās nenovērtēšana bieži izraisa letālas sekas. Tas ir pārsteidzoši, cik bieži tas tiek atstāts novārtā. Lai to raksturotu, izmantosim vienkāršu matemātiku. Cilvēka reakcijas laiks uz negaidītu notikumu ir aptuveni 2 sekundes. Šajā laikā ar brīvu kritienu var nomest 19,6 m un sasniegt ātrumu 71 km / h. Tikai neliela kļūda var izraisīt briesmīgas sekas. Lai mazinātu šos draudus, mēs jums iepazīstinām ar mūsu kritienu aizsardzības produktu klāstu.

Kolektīvā aizsardzība pret kritieniem

Mēs piedāvājam fiksētu kritienu aizsardzības sistēmas. Tās ietver ēkās vai konstrukcijās uzstādītas sistēmas, kas kalpo kā stiprinājuma līdzekļi uzturēšanai vai darbībām, kuras veic augstumā. Šīs sistēmas vienmēr ir paredzētas konkrētai situācijai un ir pastāvīgas uzstādīšanas vietā. Ja jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mūsu tirdzniecības pārstāvjiem.

Sistēmas ir sertificētas saskaņā ar EN795 un EN353-1.

Kad jums nepieciešama aizsardzība pret kritienu

Darba pozīcijās un uz pievedceļiem, kas atrodas augstāk par 1,5 m virs zemes vai blakus brīvajam dziļumam, kas pārsniedz 1,5 m. Visās citās darba pozīcijās un piebraucamajos ceļos, kas atrodas jebkurā augstumā virs ūdens vai virs vielām, kas kritiena gadījumā rada traumu vai nāves risku, piem. sadegot, akūti saindējoties un nosmakot.

Darba augstumos pamati:

Kritiena aizsardzības pamatkomponenti ir aprakstīti ABC sistēmā:

A – Enkurošana

B – Ķermenis (siksnas)

C – Savienojums

Sistēma vienmēr darbojas tikai kopumā, bez kādas daļas tā nav funkcionāla.

A – Enkurošanas punkts / enkurošanas aprīkojumsEnkura punkts: sekcijas sija, sastatnes, sija vai cits konstrukcijas punkts. Uzstādītie stiprinājuma punkti parasti tiek marķēti ar atšķirīgu krāsu. Nelietojiet nesertificētus stiprinājuma punktus. Enkurošanai neizmantojiet punktus ar nezināmu vai apšaubāmu nestspēju!Enkurošanas aprīkojums ir sadalīts divos veidos:

  • pastāvīga noenkurošana: horizontālas vai vertikālas trošu vai sliežu sistēmas. Pastāvīgi uzstādīti stiprinājuma punkti.
  • pagaidu enkurošanas aprīkojums (enkuru cilpas vai stiepļu siksna, metāla enkuri, sastatņu cilpas, pārnēsājamas siksnu sistēmas, metāla skavas utt.)

B – ķermeņa siksnasIzmanto kritiena apturēšanai

  • vietās, kur ir krišanas risks, tiek izmantotas visa ķermeņa uzkabes
  • tajā pašā laikā to var izmantot darba pozicionēšanai vai lai ļaujtu piekļūt ar virvēm
  • visas ķermeņa siksnas atbilst Eiropas standartiem kritiena aizturēšanai. Tie atšķiras ar citām pievienotajām funkcijām vai elementiem, kas palielina lietošanas ērtumu, piemēram, ātras sprādzes vai atsevišķu siksnu polsterējums.
  • pozicionēšanas josta tiek izmantota, lai novērstu iekļūšanu vietās, kur ir krišanas risks, un tā nevar aizstāt ķermeņa siksnas.

C – Savienojošās ierīces (virve ar amortizatoru, pašvilkšanas ierīce vai pozicionēšanas līdzekļi)Tie tiek izmantoti kā savienojošās ierīces starp strādnieka stiprinājumiem un enkurošanas aprīkojumu.(piem., kritiena ierobežotājs ar virvi, ievelkams kritiena ierobežotājs utt.).Var būt divu veidu savienojošās ierīces:

  • ierobežotājsistēma: ierobežotājsistēma novērš krišanas risku; tā novērš strādnieku prom no bīstamās zonas ar risku nokrist, tam ir preventīva iedarbība
  • kritiena ierobežotājs: ierobežotājsistēma, kas ierobežo paša kritiena sekas. Tā ietver arī amortizāciju

Ko ir labi zināt:

Svarīgs visas kritienu aizsardzības sistēmas aspekts ir evakuācijas un glābšanas plāna izstrāde. Katram darba ņēmējam un personām, kas atbildīgas par darbu augstumā, ir jāpārzina šis plāns. Ievērojiet kritiena aizsardzības aprīkojuma drošas lietošanas principus un darbu augstumā. Pirms katras kritiena aizsardzības ierīces lietošanas jāpārbauda, vai tā ir nevainojamā darba kārtībā. Nevienam produktam nedrīkst būt redzamas bojājuma vai nepareizas darbības pazīmes. Izmantojot kritiena aizsardzības līdzekļus, ievērojiet ražotāja lietošanas instrukcijas. Katru no šīm ierīcēm regulāri pārskata ik pēc 12 mēnešiem no pirmās lietošanas reizes. Šo izstrādājumu kalpošanas laiku ražotājs nosaka lietošanas instrukcijās.

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.

VALODAS