Apsildāmās grīdas sistēmas

Apsildāmās grīdas sistēmas, kas pazīstamas arī kā “siltās grīdas” sistēmas, parasti sastāv no vairākiem slāņiem, lai nodrošinātu efektīvu siltuma sadali un aizsargātu sistēmas sastāvdaļas. Konkrētie slāņi var atšķirties atkarībā no grīdas apsildes sistēmas veida (hidroniskā vai elektriskā) un uzstādīšanas metodes.

Apakšgrīda

Apakšgrīda ir pamats, uz kura ir uzstādīta grīdas apsildes sistēma. Tas var būt izgatavots no betona, klona vai saplākšņa atkarībā no ēkas konstrukcijas un grīdas seguma veida. Pirms sildelementu uzstādīšanas pamatgrīdai jābūt līdzenai, tīrai un bez gružiem.

Sildelements

Sildelements ir grīdas apsildes sistēmas galvenā sastāvdaļa, kas ir atbildīga par siltuma ražošanu. Hidrauliskajās sistēmās tas sastāv no cauruļu tīkla, caur kuru plūst karstais ūdens. Elektriskajām sistēmām tas ietver elektriskos apkures kabeļus vai paklājus. Sildelements jāuzstāda saskaņā ar ražotāja norādījumiem, lai nodrošinātu pareizu siltuma sadali un izvairītos no bojājumiem.

Izolācija

Pareiza izolācija ir ļoti svarīga, lai novērstu siltuma zudumus un virzītu siltumu uz augšu uz dzīvojamo telpu. Energoefektivitātes uzlabošanai zem sildelementa tiek uzstādīti izolācijas materiāli, piemēram, putuplasta plāksnes vai atstarojoša folija. TYCROC UHP gadījumā abi šie elementi jau iestrādāti kopā. Tas veido ārkārtīgi labu siltuma atdevu un neļauj siltumam pazust uz leju. Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, ir svarīgi izmantot atbilstošus izolācijas materiālus ar pareizo termisko pretestību (R vērtību).

Tvaika barjera

Dažās instalācijās var būt nepieciešama tvaika barjera, lai novērstu mitruma pacelšanos no pamatnes un sildelementa vai grīdas materiāla bojājumu. Tas ir īpaši svarīgi betona pamatnēm. Tvaika barjeru var izgatavot no plastmasas vai citiem piemērotiem materiāliem.

Grīdas segums (mitrām sistēmām)

Hidrauliskās grīdas apsildes sistēmās grīdas segums bieži tiek uzklāts virs apkures caurulēm. Šis slānis palīdz vienmērīgi vadīt un sadalīt siltumu pa grīdas virsmu. Grīdas segumam jābūt atbilstoša biezuma un sastāva, kā to ieteicis sistēmas ražotājs.

Grīdas seguma materiāls

pēdējais slānis sastāv no jūsu izvēlēta grīdas seguma materiāla, piemēram, flīzes, akmens, lamināta, mākslīgā koka vai paklāja. Ir svarīgi izvēlēties grīdas seguma materiālus, kas ir piemēroti lietošanai ar apsildāmām grīdām, lai nodrošinātu efektīvu siltuma pārnesi un izvairītos no jebkādiem grīdas seguma bojājumiem.

Apsvērumi uzstādīšanas laikā

Regulāra apkope

Kad grīdas apsildes sistēma ir uzstādīta, tai ir nepieciešama periodiska apkope, lai nodrošinātu pareizu darbību un ilgmūžību. Ievērojiet ražotāja tehniskās apkopes vadlīnijas un ļaujiet profesionāļiem pārbaudīt sistēmu atbilstoši ieteikumiem.

Rūpīgi apsverot šos faktorus un ievērojot ražotāja norādījumus un labāko praksi, jūs varat uzstādīt efektīvu un uzticamu siltās grīdas sistēmu savai telpai.

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.

Translate »