Darba apģērbs ziemā. Tas var saglabāt darbinieku veselību.

Darba apģērbs ziemā

Sasalšanas temperatūra un slapjš laiks var apdraudēt darbinieku veselību un drošību. Ziemā ir svarīgi, lai visiem darbiniekiem ir pieejams apģērbs darbam. Sasalšanas temperatūra un slapjš laiks var apdraudēt jūsu darbinieku veselību un drošību. Ziemas laika apstākļi nozīmē vēsāku temperatūru un lielāku ledus iespējamību. Lai jūsu darbinieki būtu drošībā, viņiem jāvalkā piemērots darba apģērbs. 

ASV, 2013. gadā tika lēsts, ka 724 letālas traumas izraisīja kritieni, paslīdējumi un klupieni. Ziemas sezonā ir lielāka iespēja nokrist, jo palielinās lietus, sniega un ledus iespējamība. Turklāt, strādājot ārpus telpām aukstumā, palielinās varbūtība saslimt ar saaukstēšanos, gripu un hipotermiju. Ja lielākajai daļai darbinieku visas maiņas nākas strādā ārpusē, un viņiem jāpacieš visi šie dabas elementi, tad kvalitatīvs darba apģērbs ir ļoti būtisks, lai pasargātu darbinieka veselību.

Rūpēsimies par darbinieku drošību

Jūsu pienākums ir pārliecināties par savu darbinieku drošību. Jūs varat palīdzēt, pārliecinoties, ka viņi valkā piemērotu darba apģērbu. Šajā ziņā mēs apspriedīsim, kā pareiza apģērba valkāšana darbam var nodrošināt jūsu darbinieku drošību ziemā.

Darba apgerbs

Sauss darba apģērbs

Ūdensizturīgs apģērbs ziemā ir būtisks, jo tas var pasargāt jūs no vēja un lietus. Valkājot mitras drēbes, strādājot zemā temperatūrā, var palielināties izredzes saslimt. Jūs varat samazināt iespēju, ka darbiniekiem slimības dēļ jāpārtrauc darbs, pārliecinoties, ka viņi valkā ūdensizturīgus mēteļus un bikses. Ļoti būtisks faktors ir arī sausas kājas. Ūdensizturīgi un ūdens necaurlaidīgi apavi ir ļoti būtiska darba apģērba sastāvdaļa.

Siltuma izolācija

Ja ir karsts laiks, tas nav jautājums. Tomēr ziemā slapjums var radīt lielāku hipotermijas risku un, ārkārtējos gadījumos, apsaldējumus. Pareizas drēbes valkāšana ziemā var palīdzēt siltināt ķermeņa siltumu. Ķermeņa temperatūras uzturēšana ir svarīga, ja laika apstākļi ir salstoši. Kad ķermeņa siltums ir zem 35 grādiem pēc Celsija, visticamāk, jums būs hipotermija, ko izraisa ilgstoša aukstā laika iedarbība. Siltuma apģērbu var valkāt zem krekliem un biksēm, lai izolētu ķermeņa siltumu; un siltuma materiālā izmantotās mikrošķiedras ir lieliski izolatori. Kad esat aizņemts darbā, jūs, iespējams, nesaprotat, kazem jums jau ir ledus. Jūs varat pasargāt darbiniekus, pārliecinoties, ka viņi valkā apavus ar kvalitatīvu, slaidu izturīgu rokturi. Sargāsim sevi un veiksmi darbā.

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.

VALODAS