JAUNUMI

Labākie darba cimdi un to atrašana

Jums var nerūpēt nelieli pastāvīgi griezumi, sasitumi vai roku apdegumi no darba. Bet mums rūp. Tas ir drošības pārkāpums – un tas noteikti ir nevajadzīgs risks. Dažās nozarēs darba cimdi ir standarts un obligāta darbinieku individuālo aizsardzības līdzekļu sastāvdaļa. Kad nepieciešami darba cimdi, jūs nevarat vienkārši paķert jebkuru pāri. Ir faktori, kas jāņem vērā atkarībā no jūsu vajadzībām, īpaši, ja izvairāties no drošības apdraudējuma un vēlaties pārliecināties, ka aizsargājat rokas.

Ko meklēt drošības darba cimdos

Labākie darba cimdi ne vienmēr ir visdārgākais pāris. Dažreiz zemāku cenu pāris var efektīvāk aizsargāt jūsu rokas. Viss ir atkarīgs no jūsu konkrētās nodarbošanās un cimdu konstrukcijas. Šeit ir daži faktori, kas jāņem vērā, iegādājoties darba cimdu pāri:

Darba cimdi
Darba drošības cimdi elektroinstrumentiem: izturība pret caurduršanu

Ja strādājat ar elektroinstrumentiem, jūs vēlaties darba cimdu pāri, kas pasargās jūsu rokas no dūrumiem un griezumiem. Ādas cimdi ir izturīgi, izturīgi pret caurduršanu un ir ideāli piemēroti ainavu dizaineriem, metāla darbiniekiem un galdniekiem.

Kvalitāte ir būtiska

Papildu aizsardzību nodrošina pirkstu polsterējums, pastiprināti plaukstas un pirkstu aizsargi. Augstas kvalitātes jumta darba cimdi bieži tiek izgatavoti no ādas to izturības un aizsargājošo īpašību dēļ.

Darba cimdi smagiem instrumentiem un mašīnām: aizsardzība pret tulznām un sasitumiem

Būvdarbi un citi darbi, kuros nepieciešams izmantot smagus instrumentus, var atstāt rokas sasitumus un tulznas. Jums ir nepieciešami darba cimdi ar smagu polsterējumu, lai pasargātu rokas no elektroinstrumenta vibrācijām un absorbētu triecienus. Polsterējums pasargās arī no tulznu rašanās atkārtotas kustības dēļ.

Darba drošības cimdi bīstamiem un šķidriem materiāliem: ķīmiskā un ūdens aizsardzība

Ja jūs strādājat pie ķimikālijām, jūsu rokas ir jāaizsargā. Tas ir viegli: pat ja ķīmiskās vielas jūs uzreiz nededzina, tās var pārnest uz citu ķermeņa daļu un caur ādu nokļūt asinīs.

Silteks
Būtiski

Cimdi ir svarīgi arī darbiem, kur rokas pastāvīgi nonāk saskarē vai ir iegremdētas ūdenī – lai rokas netiktu iegremdētas ūdenī, un lai vajadzības gadījumā varētu saglabāt saķeri ar lietām. Šķidrumam izturīgi cimdi bieži tiek pārklāti ar gumiju vai izgatavoti no sintētiska, ūdensizturīga materiāla.

Ja darba vietā nav nepieciešama pilnīga aizsardzība, ir lēti drošības cimdi, kuru pārklājums paredzēts, lai palīdzētu mitrumu atgrūst, nevis absorbēt to. Celtniecības darbinieki var atrast arī pret šķidrumu izturīgus cimdus, kas īpaši paredzēti darvas, javas un betona apstrādei – no kuriem visiem vēlaties aizsargāt rokas!

Drosibas cimdi
Darba drošības cimdi augstai temperatūrai: aukstuma un karstumizturība

Metināšana un metālapstrāde, tā ir vide, kur valda lieks karstums un rokas ir jāaizsargā. Tas attiecas arī uz gadījumiem, kad strādājat vēsākā temperatūrā.

Karstumizturīgi cimdi ir izturīgi un izgatavoti no ugunsdroša materiāla. Daži no tiem ir arī pārklāti ar antipirēnu, lai nodrošinātu papildu aizsardzību. Ja strādājat ļoti aukstā līdz temperatūrā, meklējiet izolāciju ar tādu aizsardzības līmeni, kas atbilst temperatūrai, ar kuru regulāri saskaras. Tā pasargās jūsu rokas no apsaldējumiem, vienlaikus ļaujot jums saķerties ar priekšmetiem.

Drošības cimdi elektroenerģijai: aizsardzība pret triecieniem

Labiem darba cimdiem elektriķiem ir izšķiroša nozīme darbinieku drošībā. Drošības cimdiem jābūt izgatavotiem no nevadoša materiāla, piemēram, ādas vai gumijas. Jūs arī vēlaties pārliecināties, ka cimdiem nav metāla detaļu. Tas pārkāptu drošības protokolus, radot nevajadzīgu elektrotraumu risku. Elektriskajiem cimdiem jāatbilst daudziem īpašiem drošības standartiem, un tie jāklasificē atbilstoši spriegumam, ar kuru strādājat. Pārliecinieties, ka esat labi pārzinājis šos standartus un vai jūsu cimdi tiem atbilst.

Ādas
Drošības cimdi: pārliecinieties, ka tie saskan kā cimds… ar roku

Pat labākie darba cimdi var būt neefektīvi, nodrošinot aizsardzību, ja piemērotība nav pareiza. Cimdi, kas ir pārāk mazi, atstāj briesmām pakļautas vietas un var arī ierobežot kustību vai samazināt asins piegādi plaukstas locītavām vai pirkstiem. Tas var būt vēl viens apdraudējums, ja darbinieks nevar pareizi pakustināt pirkstus un rokas.

Pārāk lieli cimdi var brīvi kustēties un ļaut ķimikālijām un citiem šķidrumiem ieplūst. Tie nebūs efektīvi aukstā vai karstā temperatūrā. Un tie var radīt nevajadzīgus riskus, ja pirkstu galu galos ir pārāk daudz papildu auduma, kas apgrūtina priekšmetu satveršanu vai vieglu saķeri.

Izmēģini pēc iespējas vairāk

Lai atrastu ideāli piemērotus darba drošības cimdus, jums būs jāpamēģina daži pāri. Iepērkaties tiešsaistē un nevarat tos vispirms izmēģināt? Pasūtiet vienlaikus dažādus izmērus un atgrieziet pāri, kas nav ideāli piemērots, lai jūs varētu sākt tos valkāt uzreiz. Pārliecinieties, ka veikals, kurā pērkat, to atļauj atgriešanās politikā. Varat arī sašaurināt izmēru izvēli, izmērot savu roku garumu un platumu, ievērojot izmēra rokasgrāmatu produkta aprakstā – vai šo drošības cimdu izmēru tabulu.

Ziemas cimdi

Izšķiroša nozīme darbinieku drošībā

Nevar noliegt, ka darba cimdiem ir izšķiroša nozīme darbinieku drošībā noteiktos darbos. Darba ņēmējam ir ne tikai jāvalkā cimdi, bet arī jānodrošina, ka tie nodrošina viņu vajadzībām atbilstošu aizsardzību un ir piemēroti. Veiksmi darbā!