Dezinfekcijas līdzekļi. Dezinficē un jūties droši.

Dezinfekcijas līdzekļi. Kā tīrīt un dezinficēt māju pret COVID-19.

Dezinfekcijas līdzekļi. Vai Jūsu mājā to jau ir pietiekami daudz dezinfekcijas līdzekļu? Ar pašreizējo COVID-19 uzliesmojumu ir svarīgi bieži tīrīt un dezinficēt māju, lai saglabātu sevi un savu ģimeni drošībā ar labu veselību. Kaut arī COVID-19 pārnešana no cilvēka uz cilvēku rada daudz lielāku risku nekā pārnešana caur virsmām, Slimību kontroles centrs (CDC) iesaka vismaz reizi dienā tīrīt un ar dezinficēšanas līdzekļiem tīrīt virsmas , kurām pieskarās visvairāk, pat ja jūs neizejat no mājas.

Esiet uzmanīgi

Tas ir tāpēc, ka jebkurā brīdī, kad preces vai cilvēki ienāk un iziet no jūsu mājām, pastāv zināma ekspozīcijas iespējamība. Nesen veiktais pētījums atklāja, ka jaunais koronavīruss var palikt gaisā līdz trim stundām. Kā arī dzīvot uz tādām virsmām kā kartons līdz 24 stundām un plastmasa un nerūsējošais tērauds līdz trim dienām.

Daži veidi kā pareizi tīrīt un dezinficēt savu māju

Atšķirība starp tīrīšanu un dezinfekciju ir svarīgi atzīmēt būtisku faktu. Virsmas tīrīšana – vienkārši netīrumu un daļiņu noņemšana – nav tas pats, kas dezinficēt, lai iznīcinātu vīrusus un baktērijas. Cietu virsmu tīrīšanai varat izmantot daudz produktu, piemēram, ziepjūdeni un etiķi. Lai  gan notīrot virsmas, lai noņemtu piesārņotājus, putekļus un gružus, jums joprojām ir jādezinficē šīs virsmas no jaunā koronavīrusa. Kuri tīrīšanas līdzekļi nogalina COVID-19?

Efektivitāte

Ne visi tīrīšanas līdzekļi ir efektīvi visu veidu dīgļiem, tāpēc jums precīzi jāzina, kuri dezinfekcijas līdzekļi iznīcina COVID-19. EPA sniedz pilnu dezinfekcijas līdzekļu sarakstu, kas iznīcina jauno koronavīrusu. Iespējams, ka jūsu mājās jau ir daži no šiem efektīvajiem produktiem, piemēram: Dezinficējošās salvetes, ieskaitot Clorox, Lysol vai veikalu salvetes Dezinfekcijas aerosoli, piemēram, Purell, Clorox vai KVADRO u.c.

Dažas dezinfekcijas metodes

Lai gan efektīvu un kvalitatīvu vīrusu iznīcināšanas līdzekļu izmantošana ir galvenā, ir svarīgi arī ievērot pareizās metodes, lai rūpīgi dezinficētu virsmas. EPA iesaka ļaut produktam nosēsties un palikt mitram uz virsmām vai priekšmetiem 10 minūtes, un tas dezinficējot nogalinās 99,9 procentus baktēriju. Ja jums nav rokas dezinfekcijas līdzekļu un jūs to nevarat atrast veikalos.

Dezinficēšana pret COVID-19

Katru dienu jums nav jātīra māja no augšas uz leju. Jums jākoncentrējas uz dezinfekciju apgabalos, kas ir mikrobu karstie punkti. Šīs ir vissvarīgākās lietas, kuras katru dienu jādezinficē:

Ja iespējams, nēsājiet vienreizējās lietošanas cimdus un pēc dezinfekcijas tos izmetiet. Ja jums ir atkārtoti lietojami cimdi, pēc tam tos noteikti dezinficējiet. Un vienmēr atcerieties mazgāt rokas pirms un pēc mājas tīrīšanas un dezinficēšanas.

Turpiniet mazgāt rokas

Tas ir atkārtots neskaitāmas reizes, bet tas ir tāpēc, ka tā ir taisnība. Neatkarīgi no tā, ko jūs darāt, labākais veids, kā mazināt risku saslimt ar COVID-19 vai nodot to kādam citam, ir mazgāt un dezinficēt rokas.

Pie mums ir pieejami dezinfekcijas līdzekļi, kas ir gan universāli, gan paredzēti arī speciālai definfekcijai.

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.

VALODAS