Drošības apavu nozīme

Drošības apavu nozīmei darba vietā ir vairāki iemesli. Drošības apavu nēsāšana darbā ir ārkārtīgi svarīga, vai zinājāt, ka 25% invalīdu pieteikumu visā pasaulē ir ievainotu pēdu dēļ? Lielbritānijā katru gadu tiek ziņots par vairāk nekā 100 000 nelaimes gadījumiem darbā, kas uzņēmumiem izmaksā daudz naudas. Šie izdevumi un neērtības, kas rodas darbiniekiem, attiecas ne tikai uz Lielbritāniju.

Patiešām, daudzas valstis visā pasaulē īsteno stingrāku politiku un stingrākus standartus attiecībā uz darba drošību, lai nodrošinātu aizsardzību darba vietā. Piemēram, Kanādā pēdu traumu skaits samazinājās par 60%, kopš darba vietā kļuva obligāta drošības apavu izmantošana.

Drošības apavu nozīme daudzu pēdu traumu novēršanā

Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka pēdu traumas rodas, strādājot bīstamās vietās un apstākļos, taču faktiski ir arī citi cēloņi. Tālāk ir saraksts ar visbiežāk ievainotajām pēdām, ja darba vietā netiek izmantoti drošības apavi.

• sasmalcinātas kājas, salauzti kauli un pirkstu zudums. Šādas traumas ir visizplatītākās būvniecības nozarē, taču tās parasti notiek arī mežsaimniecības un zvejniecības nozarēs.

• Griezumi uz kājām. Ja jūs strādājat naglu, asmeņu vai metāllūžņu klātbūtnē un nevalkājat drošības apavus, jūs riskējat.

• Griezumi, saites un sagriezti pirksti ir bieži sastopami negadījumi tiem, kas strādā ar tādiem instrumentiem kā motorzāģi.

• apdegumi un piesārņojums. To var izraisīt ķīmiskas vielas vai izkausēta metāla aerosoli.

• Elektrošoks: šis risks ir lielāks elektriķiem un tehniskās apkopes darbiniekiem.

• Sastiepumi un lūzumi var rasties jebkurā darba vietā, un tos parasti izraisa darba režīms vai slikti kritieni.

Drošības apavu nozīme, lai pasargātu kājas darba vietā

Drošības apavi ir tikpat svarīgi vīriešiem kā sievietēm, un to valkāšana var nodrošināt darba ņēmēja aizsardzību atbilstoši standartiem un likumiem. Ikvienam, kurš strādā ar smago tehniku, bīstamiem priekšmetiem un ķīmiskām vielām, jāvalkā attiecīgi drošības apavi, lai pārliecinātos, ka nenotiek negadījumi. Šādi apavi ir paredzēti, lai nodrošinātu aizsardzību pret elektriskiem riskiem, slīdēšanu un ķīmisku noplūdi. Tie ir aprīkoti ar slīdēšanai izturīgām zolēm, materiāliem, kas pasargā pēdas no krītošiem priekšmetiem, un metāla vai nemetāla aizsarg materiāliem, lai pastāvīgi aizsargātu pirkstus.

Citas drošības apavu priekšrocības

Darba ņēmēju veselība. Ilgstoši stāvēt nav viegli, it īpaši darbiniekiem, kuri veic bīstamus vai smagus uzdevumus. Tāpēc ir nepieciešams valkāt pareizi iestatītus un ērtus drošības apavus, lai sniegtu atbalstu mugurkaulam un labu stāju. Paturiet prātā, ka drošības apavu nēsāšana pasargā ne tikai no nelaimes gadījumiem darbā, bet arī nodrošina jūsu veselības aizsardzību kopumā. Tātad jūsu vispārējā veselība ir vēl viens iemesls drošības apavu nozīmei. Izvairīšanās no tiesas prāvām.

Drošības apavi ir svarīgi ne tikai darbiniekiem, bet arī uzņēmuma īpašniekiem, kuri noteikti nevēlas, lai viņu iesūdz. Drošības apavu izmantošana darba vietā ir daļa no regulas, kas jāievēro jebkurā brīdī, lai novērstu iespējamos negadījumus. Uzņēmumiem jāpārliecinās, vai visi darbinieki vajadzības gadījumā valkā drošības apavus, lai izvairītos no negadījumiem un iespējamiem riskiem, kas varētu maksāt veselībai, laikam un resursiem. Tas ir vēl viens svarīgs punkts to iemeslu sarakstā, kāpēc drošības apavu lietošana ir vitāli svarīga.

Dažādas pieejamās drošības iespējas

Tirgū ir pieejami daudz un dažādi drošības apavu veidi, kas ikvienam ļauj vieglāk izvēlēties savam darbam un vajadzībām atbilstošāko. Nēsājot perfektu drošības apavu izstrādājumu sava veida kājām un ar pareizu aizsardzību pret tipiskiem darba riskiem, novērsīs nelaimes gadījumus: protams, neviens nevēlas darba laikā ievainot vai pat neatgriezeniski kaitēt savai veselībai. Lai izvairītos no šādiem riskiem, ir svarīgi ievērot noteikumus un valkāt drošības apavus, kad vien tie ir nepieciešami.

Drošības apavu nozīme izriet no šādiem galvenajiem faktoriem

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapu apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes un citus identifikātorus kombinācijā ar citu mūsu rīcībā esošo informāciju par Tevi. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.