Drošības darba apavi, kā izvēlēties un kas tas ir?

Drošības darba apavi, kā izvēlēties un kas tas ir?

Mērķis, veidi un noteikumi

Drošības darba apavi, kā izvēlēties un kas tas ir?  Kad mēs domājam par produktīvu darba dienu un atviegloti atzīmējot “ķeksīti” lodziņus pēc mūsu mērķu sasniegšanas, ir svarīgi valkāt atbilstošus darba apavus, lai izvairītos no diskomforta.

Tā kā koncentrēšanās līmenim ir jābūt augstam, lai maksimāli izmantotu mūsu darba dienas, tad mums jācenšas izvairīties no nevajadzīgām neērtībām. Šī iemesla dēļ mums vajadzētu izvēlēties valkāt drošības darba apavus, īpaši strādājot ārpus telpām un ar dažādu aprīkojumu.

Kāpēc valkāt darba apavus?

Drošības darba apavi ir pazīstami kā aizsargapavi, kas paredzēti, lai aizsargātu jūsu kājas no traumām darba vietā. Tie ir sava veida aizsarglīdzekļi, kas konstruēti, lai atvairītu “uzbrukumus”, ko izraisa asi instrumenti, smagi priekšmeti, ripojošas iekārtas, elektrība, karsta vai auksta temperatūra, skābes, ķīmiskās vielas vai slidenas grīdas.

Tāpēc ar likumu ir noteikts, ka darba devējiem jānodrošina, lai viņu darbinieki valkā drošības apavus kā aizsarglīdzekļus, strādājot bīstamā vidē, lai izvairītos no pēdu traumām.

Pasargā sevi.

Galvenais drošības darba apavu valkāšanas mērķis ir izvairīties no traumu gūšanas gadījumiem. Pareizi drošības apavi novērš nepareizus soļus, klupienus un kritienus uz slidenām virsmām. Jūs nevarat strādāt bīstamos apstākļos, valkājot ikdienas apavus.

Drošības darba zābaki ir neslīdoši un tiem ir neslīdošas ārzoles. Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par to, kas ir izliets uz grīdas, neatkarīgi no tā, vai tas ir slapjš vai slidens — varat ķerties pie sava darba.

Drošības darba apavi darbojas arī kā vairogs, kad kaut kas smags iekrīt vai ieripinās kājās. Par laimi, jūs nepiedzīvosit nepanesamas sāpes. Turklāt, ja ir uzvilkti drošības apavi, jūsu kājas nesaskaras, uzkāpjot uz asiem instrumentiem, elektriskās strāvas triecieniem vai ķīmiskiem un skābiem šķidrumiem, pateicoties vāciņiem un materiālam, no kura tie ir izgatavoti.

Komforts atbilstoši situācijai.

Papildus drošības nolūkos vēl viens drošības apavu valkāšanas iemesls ir to piedāvātais komforta līmenis.

Iespējams, visas maiņas laikā jūs strādājat ārā, staigājat vai stāvat kājās. Tas padara visu procesu daudz grūtāku, ja jums nav piemērotu apavu. Kad parasti apavi jums izraisa potītes vai locītavu sāpes, tulznas un traucē kāju pirkstiem brīvi kustēties, atvadieties no garīgās un fiziskās piepūles. Drošības darba apavi piedāvā jums vajadzīgā komforta greznību. To darot, jūs neizjutīsiet kāju nogurumu. Tātad, lai veiktu savu darbu ar apņēmību, jums ir jāizvēlas pareizie drošības darba apavi.

Drošības darba apavi

Drošības darba apavi

Drošības darba apavu standarti un noteikumi.

Vispārējais drošības apavu konstruēšanas jēdziens tika izveidots divdesmitā gadsimta sākumā. OSHA noteiktie standarti un noteikumi palīdzēja palielināt izpratni par drošības un darba apstākļu nozīmi darba vietā.

OSHA standarti un noteikumi uzsver, cik svarīgi ir valkāt drošības darba apavus gan pēdu aizsardzībai, gan visa ķermeņa traumu novēršanai. Aizsarglīdzekļu standarti drošības apavu projektēšanā nosaka, ka tiem ir jāaizsargā pēdas no smagiem priekšmetiem, kas var traumēt jūsu kājās.

Lai aizsargātu tās, ja to ieskauj asi priekšmeti, lai aizsargātu jūsu kājas no iekārtām un instrumentiem, kas var izraisīt griezumus, lai pasargātu jūs no elektriskās strāvas trieciena, lai izvairītos no paslīdēšanas un paklupšanas no slidenām virsmām, jo ​​tās ir neslīdošas, un aizsargātu kājas no augstas vai zemas temperatūras.

Drošības prasības var atšķirties atkarībā no nozares un tās darba vides, tāpēc sazinieties ar savu darba devēju, lai palīdzētu noteikt drošības prasības un aizsardzības līdzekļus, šajā gadījumā nepieciešamos aizsargapavus.

Secinājums

Neatkarīgi no tā, kur jūs strādājat, pareizi darba apavi ir svarīgi, lai palīdzētu jums kvalitatīvi strādāt ik dienu. Īpaši, ja strādājat ārā un bīstamā vidē, jūsu izvēlētajiem apaviem ir liela nozīme jūsu veselībai un drošībā. Tāpēc ražotāji pastāvīgi nāk klajā ar dažāda veida drošības apaviem, lai samazinātu traumu iespējamību darba vietā.

Par darba apģērbu un tā īpašībām vaicājiet mums jebkurā laikā veikals@silteks.lv, zvaniet darbdienās 08:00 – 16:00 uz numuru 27009908 vai atbrauciet ciemos, Brīvības gatve 295, Rīga un mēs Jums palīdzēsim atrast labāko risinājumu katrai situācijai.

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.

VALODAS