Marķējamās krāsas mežam

Marķējamās krāsas mežam. Meža marķieri, izsmidzināmi, spilgti.

Soppec marķējamās krāsas mežam

Marķējamās krāsas mežam. Augstas kvalitātes aerosola līnijas marķējuma krāsa. Paredzēta izmantošanai mežsaimniecībā. Plaši pazīstams izsmidzināšanas krāsas ražotājs, kas pārliecina ar 30 gadu pieredzi par priekšrocībām, ko piedāvā Soppec Fluo Marker Aerosol. Šis aerosola marķieris ilgst 1-2 gadus, ir piemērots  koksnes izciršanas speciālistiem.

Ko var marķēt?

Marķiera izsmidzināšanas krāsa, koksnes nozares profesionāļiem ideāli piemērota dažādiem pielietojumiem.

Soppec marķējamās krāsas mežam, to priekšrocības

Liela redzamība arī  no attāluma, izmantojot to uz jebkura veida kokmateriāliem. Teicama veiktspēja, kas nodrošina pārklāšanu bez pilieniem. Iezīmēšanas noturības ilgums: 1 –2 gadi atkarībā no virsmas, lietošanas apstākļiem un UV staru iedarbības. Temperatūras diapazons: -15°C līdz 50 °C un ar žāvēšanas laiku apmēram 5 min. Aerosola kārbas tilpums 500 ml.

Marķējamās krāsas mežam

Marķieru lietošana

Īsa lietošanas pamācība.

Dabai draudzīgāka meža marķēšana

Techima Soppec

Technima ir izstrādājusi mežsaimniecības marķēšanas piederumus, piemēram, marķējuma rokturi, lai uzlabotu efektivitāti un lietošanas ērtumu. Viņu piederumi palīdz izvairīties no pozām, kas var izraisīt MIA (skeleta-muskuļu traucējumus) un aptver vairākas lietošanas jomas. Technima bija pirmais aerosola krāsas ražotājs, kas ražoja savas mežizstrādes krāsas ar aizsargvāciņu.

Ražotājs garantē lietotājiem tīru un precīzu krāsas izsmidzināšanu, spēcīgu kritienu izturību, kā arī nevainojamu uzticamību.

Uzticamies pārbaudītām vērtībām

Daudzi mežsaimniecības nozares pārstāvji plaši izmanto technima mežniecības krāsas. Marķējamās krāsas mežam ir pielāgotas nozares vajadzībai pēc precizitātes, ilglaicīguma un redzamības. Techima  mežsaimniecības krāsas nodrošina ļoti labu redzamību no tuviem un tāliem laukiem, augstas kvalitātes pārklājumu un ļoti spēcīgu izturību pret laika apstākļiem.

Uz tikšanos

Kā strādā marķējamās krāsas mežam un tā īpašībām vaicājiet mums jebkurā laikā veikals@silteks.lv, zvaniet darbdienās 08:00 – 16:00 uz numuru 27009908 vai atbrauciet ciemos, Brīvības gatve 295, Rīga un mēs Jums palīdzēsim atrast labāko risinājumu katrai situācijai.

 

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.

VALODAS