Piegāde un norēķini

STANDARTA PIEGĀDE

Standarta preču piegādes maksa Rīgas robežās un apkārtnē ir 6.50 EUR + PVN. Nestandarta preču piegādes izmaksas ir atkarīgas no apjoma, specifikas, steidzamības un piegādes vietas.

BEZMAKSAS PREČU PIEGĀDE

Sīkpakām, kā arī pastāvīgajiem sadarbības partneriem Rīgas robežās piedāvājam bezmaksas piegādi vai piegādi ar īpaši izdevīgiem sadarbības nosacījumiem.

PREČU PIEGĀDE VISĀ LATVIJAS TERITORIJĀ

Preču piegādi ārpus Rīgas apkārtnes nodrošinām, izmantojot kurjerpasta pakalpojumus, jau nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas.

EKSPRESPIEGĀDE

Steidzamos gadījumos nodrošinām preču piegādi jau tajā pašā dienā, piedāvājot klientam izmantot ekonomiski izdevīgāko eksprespiegādes risinājumu.

PREČU SAŅEMŠANA "SILTEKS"

Jūs varat pasūtīt preces un atbraukt tās saņemt “SILTEKS” noliktavā. Informējiet mūs par preču saņemšanas laiku, un tās būs gatavas transportēšanai.

NORĒĶINI AR BANKAS PĀRSKAITĪJUMU

Pēc preču pasūtījuma apstiprināšanas mēs sagatavojam rēķinu, un Jums to ir iespēja apmaksāt, izmantojot internetbanku.

NORĒĶINI SKAIDRĀ NAUDĀ

Ja vēlaties saņemt preces uz vietas “SILTEKS” noliktavā vai izmantojot “SILTEKS” preču piegādi, Jums ir iespēja norēķināties skaidrā naudā, par pirkumu apliecinošu dokumentu saņemot čeku.

PĒCAPMAKSA

Pastāvīgiem, ilgtermiņa sadarbības partneriem piedāvājam arī iespēju par pasūtījumu norēķināties ar pēcapmaksas rēķinu.

INCREDIT GROUP

Jūsu biznesa nepārtrauktībai mūsu sadarbības partneris “InCREDIT GROUP” piedāvā iespēju ātri un vienkārši saņemt kredītu preču iegādei ar izdevīgiem nosacījumiem. Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs Jums nosūtīsim pieteikuma formu, kuru aizpildītu Jums jānosūta “InCREDIT GROUP”, lai saņemtu apstiprinājumu finansējuma saņemšanai.