Siltās grīdas ierīkošana

Siltās grīdas ierīkošana. Ja meklējat veidu, kā aukstākos mēnešos saglabāt mājīgumu savā mājā, silto grīdu uzstādīšana var būt tieši tas, kas jums nepieciešams. Siltās grīdas, kas pazīstamas arī kā izstarojošās grīdas apsildes, izmanto karsto ūdeni vai elektrību, lai sasildītu grīdas seguma materiālus, radot ērtu un efektīvu veidu, kā sildīt jūsu māju. Šajā ierakstā mēs apskatīsim siltās grīdas uzstādīšanas darbības.

1. darbība: izvēlieties grīdas seguma materiālu

Pirms silto grīdu ieklāšanas ir jāizvēlas pareizais grīdas seguma materiāls. Daži materiāli darbojas labāk nekā citi ar grīdas apsildes sistēmām. Labākās iespējas ir flīzes, akmens, betons un koks. Var izmantot arī paklājus, taču to nodrošinātā izolācija var apgrūtināt siltuma iekļūšanu grīdā.

2. darbība. Plānojiet izkārtojumu

Kad esat izvēlējies grīdas seguma materiālu, jums būs jāplāno siltās grīdas sistēmas izkārtojums. Tas nozīmē, ka ir jānosaka, kur tiks uzstādītas apkures caurules vai kabeļi un kā tie tiks savienoti ar apkures avotu. Profesionāls uzstādītājs jums palīdzēs šajā darbībā.

3. darbība. Uzstādiet apakšējo grīdu

Nākamais solis ir grīdas seguma uzstādīšana. Šis ir slānis, kas atrodas starp grīdas seguma materiālu un apkures sistēmu. Pamatnes grīdai jābūt izgatavotai no materiāla, kas spēj vadīt siltumu, piemēram, saplākšņa vai cementa plātnes.

4. darbība: uzstādiet apkures sistēmu

Siltās grīdas ierīkošana var būt gan elektriskā, gan hidrauliskā. Elektriskās sistēmās tiek izmantoti kabeļi vai paklāji, kas tiek uzstādīti tieši zem grīdas seguma materiāla. Hidrosistēmās tiek izmantots cauruļu tīkls, kas cirkulē karstu ūdeni zem grīdas seguma. Caurules ir savienotas ar katlu, kas silda ūdeni.

5. darbība: pievienojiet apkures sistēmu strāvas avotam

Ja siltās grīdas ierīkošana notiek instalējot elektrisko sistēmu, jums tā būs jāpievieno strāvas avotam. Tas jādara licencētam elektriķim. Ja uzstādāt hidraulisko sistēmu, jums būs jāpievieno caurules ar katlu.

6. darbība: uzstādiet grīdas seguma materiālu

Kad apkures sistēma ir uzstādīta un pievienota strāvas avotam, varat uzstādīt grīdas seguma materiālu. Izpildiet ražotāja norādījumus par konkrēto grīdas segumu, kuru esat izvēlējies.

7. darbība: pārbaudiet sistēmu

Pēc grīdas seguma materiāla uzstādīšanas pārbaudiet sistēmu, lai pārliecinātos, ka tā darbojas pareizi. Ieslēdziet siltumu un pagaidiet, līdz grīdas segums sasilst. Pārbaudiet, vai nav noplūdes vai citas problēmas.

Noslēgumā jāsaka, ka siltās grīdas ierīkošana ir lielisks veids, kā aukstākajos mēnešos saglabāt mājokli mājīgu un komfortablu. Ja apsverat šāda veida apkures sistēmu, noteikti izvēlieties pareizo grīdas seguma materiālu un sadarbojieties ar profesionālu uzstādītāju, lai nodrošinātu pareizu uzstādīšanu. Ar siltajām grīdām jūs varēsiet baudīt siltu un mājīgu māju visas ziemas garumā.

Esam oficiālie Tycroc izplatītāji Latvijā, sazinieties ar mums un mēs noteikti atradīsim labāko risinājumu Jūsu situācijai!

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.

Translate »