JAUNUMI

SILTEKS komanda gatava jauniem izaicinājumiem

Jauns gads, jauni mērķi

Iepriekšējos gadus pāri mums, SILTEKS komandai, gan arī daudziem citiem nāca dažādi satricinājumi, notikumi lika veikt citas izvēles, nekā būtu ierasts un ļoti daudziem no mums nācās mainīt savu vīziju pavisam citā rakursā. Tomēr te nu mēs esam, iespējams pat spēcīgāki nekā jebkad agrāk!

SILTEKS
Viss tikai sākas

Kamēr aukstums vēl kož vaigos, vēl ir daudz grūtību, kam nākas tikt pāri. Neatkarīgi no tā, mēs taču zinām, ka esam stipra tauta un viss ir pārejošs. Tāpēc, kā mēdz teikt, nemetam plinti krūmos un šo laiku izmantojam kā iespēju paveikt tos darbus, kas iepriekšējā skrējienā netika pagūti.

SILTEKS
Kvalitatīvs piegājiens, kvalitatīvs rezultāts

Lai arī ko mēs darītu, SILTEKS vienmēr izvēlās darīt kvalitatīvi. Katrai situācijai nepieciešams pareizais instruments un piegājiens, tāpēc SILTEKS komanda vienmēr palīdzēs atrast īsto un pareizo risinājumu katram darbam.

SILTEKS
Grūtības izvēlēties?

SILTEKS piedāvā darba apgērbu, drošība, individuālos aizsardzības risinājumus, dārza tehniku, darba instrumentus, pneimatiskos un rokas instrumentus, kā arī daudz ko citu. Mēs ar maziem soļiem mainām arī savu vīziju, tāpēc klāsts pavisam drīz varētu izskatīties nedaudz citādāk, tāpēc izmanto izdevību un izvēlies sev nepieciešamo par tiešām ļoti izdevīgām cenām.

darba apgerbs
Pārmaiņu laiks

Nu ir pienācis laiks sasparoties tā kā nekad agrāk. Pilnu atdevi, sakostiem zobiem un ar pilnu jaudu. Tikai tādā veidā mēs visi kopā varam tikt uz priekšu, kā dziesmā reiz sacīja “Nevis slinkojot un pūstot”. Mūsu garu nevar tik vienkārši salauzt un mēs varam stiprināt viens otru. SILTEKS komanda to ir parādījusi ik gadu augot un attīstoties, tāpēc nav šaubu, ka kopā strādājot mums izdosies sasniegt galvu reibinošus rezultātus.

Tikai uz priekšu

Lai arī kas ir mūsu ceļā, dosimies uz priekšu, jo atpakaļ iet īsti nav jēgas un tas viss jau ir pagājis. Raudzīsimies nākotnē ar lieliem sapņiem un augstām ambīcijām, jo tikai ar šādu attieksmi mēs varēsim sasniegt virsotnes. Atcerēsimies, ka, lai sasniegtu virsotnes, tam arī ir nepieciešams piemērots ekipējums. Tāpēc izvērtēsim vēlmes, iespējas un vajadzības, lai strādātu kopā. Laimīgu jauno gadu!

https://ieej.lv/OUBw3