PAR MUMS


KOMANDA

"SILTEKS" SIA ir profesionāļu komanda, kas nodrošina Latvijas ražotājus, tirgotājus, zemniekus, autoservisus un citus uzņēmumus ar:

  • kvalitatīvu tehniku;
  • ķīmijas precēm;
  • pneimatiskajiem un rokas instrumentiem;
  • dārza tehniku un darba apģērbu;
  • siltumizolācijas materiāliem;
  • iepakojumu un citiem palīgmateriāliem.

MŪSU MISIJA IR PALĪDZĒT KLIENTAM ATRAST LABĀKO RISINĀJUMU

Tā ir mūsu specializācija, tas ir mūsu darbs – orientēties plašajā preču klāstā, lai palīdzētu Jums atrast piemērotāko risinājumu: piemērotāko iekārtu, ķīmisko līdzekli vai palīgmateriālu. Tādēļ mēs pret katru Jūsu vajadzību un pieprasījumu izturamies ar lielāko atbildību.

ATTĪSTĪBA UN EFEKTIVITĀTE

Lai palīdzētu Jums strādāt efektīvi, mēs regulāri apmeklējam dažādas izstādes gan Latvijā, gan citviet Eiropā, lai iepazītos ar nozares jaunumiem un labākos no tiem piedāvātu Jums.

PROFESIONALITĀTE

“SILTEKS” komanda pārzina katras mūsu piedāvātās preces nianses un regulāri apmeklē mācības un kursus.

VAIRĀK NEKĀ 10 GADU PIEREDZE TIRDZNIECĪBAS NOZARĒ

VAIRĀK NEKĀ 4000 PREČU PLAŠS SORTIMENTS

ĀTRA PIEGĀDE, ĒRTA NORĒĶINU SISTĒMA

PROFESIONĀLAS UN DRAUDZĪGAS KONSULTĀCIJAS


KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES MŪS

PLAŠS SORTIMENTS

Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 4000 preču, sākot no dažādu veidu ķīmijas produktiem, rokas un elektriskajiem instrumentiem līdz pat darba apģērbam, iepakojuma materiāliem, skrūvēm un stiprinājumiem. Kas mūsu klientiem patīk visvairāk? Praktiski viss plašais preču sortiments ir pieejams piegādei tai pašā dienā!

VĒLME PALĪDZĒT

Mūsu misija ir nevis pārdot, bet palīdzēt Jums saņemt piemērotāko risinājumu, tādēļ mūsu speciālisti Jūs labprāt konsultēs un visās niansēs informēs par katras preces specifiku.

PADZIĻINĀTAS ZINĀŠANAS

Lepojamies ar mūsu darbinieku padziļinātajām zināšanām par katru preci, kuru Jūs varat iegādāties. Jautājiet mūsu speciālistiem par jebkuru Jūs interesējošo niansi!

ĀTRA REAKCIJA

Esam jaunu, dinamisku speciālistu komanda, kas ātri apstrādās Jūsu pieprasījumu, sagādās preces un nodrošinās to piegādi jau nākamajā vai tai pašā dienā.

PLAŠAS NORĒĶINU IESPĒJAS

Pērkot preces SILTEKS, varat izvēlēties Jums ērtāko norēķinu veidu – maksāt ar pārskaitījumu, saņemot preci mūsu noliktavā vai izmantojot Inservice Group pirkuma finansēšanas iespēju. Pastāvīgiem sadarbības partneriem piedāvājam arī pēcapmaksas norēķinu iespējas.

KVALITATĪVAS PRECES

Mūsu piedāvāto preču ražotāji ir savā nozarē atzīti zīmoli starptautiskā mērogā, pateicoties kvalitātes un cenas attiecībai, kā arī garantijai un preces izmantošanas īpašībām.


SADARBĪBAS PARTNERI

Mūsu partneri

KLIENTU ATSAUKSMES

Sadarbībā ar “SILTEKS” visaugstāk vērtējam pozitīvu attieksmi un pieņemamus apmaksas nosacījumus. Iesakām sadarboties ar “SILTEKS” ikvienam uzņēmumam, kurš vēlas atrast uzticamu sadarbības partneri.

Guntars Borovskis

Sagādes vadītājs

"Ionica Systems" SIA

Par savu sadarbības partneri “SILTEKS” esam izvēlējušies tāpēc, ka mums ir svarīgas kvalitatīvas preces un operatīva reakcija uz pieprasījumu.

Vitālijs Maļinovskis

Vadītāja vietnieks

"Meridian Trade Bank" AS

Iesaku izvēlēties “SILTEKS” par sadarbības partneri tiem, kuri strādā ar ilgtermiņa perspektīvu, jo šis uzņēmums piedāvā plašu kvalitatīvu preču sortimentu par labām cenām, kā arī ērtu pasūtīšanas sistēmu un ātru piegādi.

Gints Bremze

Pēcpārdošanas nodaļas vadītājs

"Norde" SIA

Auto mazgāšanas līdzekļus, darba apģērbu un instrumentus vienmēr iegādājamies no “SILTEKS”, jo atsaucīgā uzņēmuma komanda par 100% nodrošina mūsdienīgu apkalpošanu. Mēs varam ērti pasūtīt nepieciešamās preces un būt droši, ka piegāde notiks ātri – apsolītajā termiņā.

Jānis Lurins

Servisa meistars

“Inchcape Motors Latvia” SIA