Silto grīdu kolektori

Silto grīdu kolektori – TYCROC TSL pastiprināta poliamīda grīdas apsildes/dzesēšanas kolektora priekšrocības:

Uzstādīšana bez piepūles

Silto grīdu kolektori – TYCROC TSL. Tiek piegādāti iepriekš samontēts, ietaupot jūsu vērtīgo laiku un pūles uzstādīšanas laikā. Tā lietotājam draudzīgais dizains nodrošina iestatīšanu bez problēmām, padarot to par ideālu izvēli gan profesionāļiem, gan DIY entuziastiem.

Regulējama konfigurācija

Elastīgums ir galvenais, un TYCROC TSL savācējs piedāvā tieši to. Pateicoties regulējamām funkcijām, jūs varat viegli pielāgot izkārtojumu atbilstoši jūsu telpas unikālajām prasībām. Šī pielāgošanās spēja nodrošina maksimālu pārklājumu un optimālu veiktspēju.

Izcila siltuma/vēsuma sadale

Kolektorā izmantotais pastiprinātais poliamīda materiāls nodrošina efektīvu siltuma vai aukstuma sadali visā jūsu zemgrīdas sistēmā. Tas rada vienmērīgu temperatūru visā virsmā, radot komfortablu dzīves vidi.

Uzlabota izturība

TYCROC TSL kolektors ir izstrādāts, paturot prātā izturību. Izturīgā poliamīda konstrukcija padara to ļoti izturīgu pret nodilumu, koroziju un temperatūras svārstībām, nodrošinot ilgstošu un uzticamu darbību gadu gaitā.

Energoefektivitāte

Pateicoties optimizētajam dizainam un vienmērīgai siltuma/aukstuma izkliedei, TYCROC TSL kolektors samazina enerģijas patēriņu. Jums būs mazāki komunālie maksājumi, vienlaikus baudot komfortablu iekštelpu klimatu, padarot to par videi draudzīgu izvēli.

Samazināta apkope

TYCROC TSL kvalitatīvie materiāli un precīzā inženierija rada minimālas apkopes prasības. Kad tā ir uzstādīta, varat būt drošs, ka jūsu grīdas apsildes/dzesēšanas sistēma darbosies nevainojami un būs nepieciešama neliela apkope.

Vietu taupošs risinājums

Tā gudri izstrādātā kompaktā forma ļauj TYCROC TSL kolektoram nemanāmi iekļauties dažādās telpās pat ierobežotās vai šaurās vietās. TCROC Silto grīdu kolektori ir vien 80 mm biezi. Tas maksimāli palielina izmantojamo grīdas platību, vienlaikus nodrošinot efektīvu siltuma komfortu.

Saderība un integrācija:

Neatkarīgi no tā, vai veicat modernizāciju vai strādājat pie jaunas konstrukcijas, TYCROC TSL kolektors bez piepūles integrējas ar dažādu veidu grīdām, un to var kombinēt ar dažādiem apkures/dzesēšanas avotiem, piedāvājot sistēmu savietojamības daudzpusību.

Klusa un diskrēta darbība

TYCROC TSL kolektors darbojas klusi, bez trokšņaina ventilatora vai tehnikas. Izbaudiet komforta greznību bez traucējošām skaņām, kas papildina jūsu telpas kopējo mierīgo gaisotni.

Sirsnības miers

TYCROC reputāciju atbalsta augstas kvalitātes produktu jomā, TSL pastiprinātais poliamīda grīdas apsildes/dzesēšanas kolektors nodrošina sirdsmieru ar tā veiktspēju un izturību. Jūs varat droši ieguldīt šajā uzticamajā risinājumā savām komforta vajadzībām.

Izbaudiet revolūciju siltās grīdas un dzesēšanas sistēmās ar TYCROC TSL pastiprināto poliamīda kolektoru. Atbrīvojiet visu savas telpas potenciālu, izmantojot šo moderno, efektīvo un regulējamo risinājumu izcilam siltuma komfortam.

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.

Translate »