JAUNUMI

Tycroc atbild

Celtniecības plāksnes. Sastopoties ar jaunu produktu vienmēr rodas jautājumi. Ar Tycroc cenšamies rast atbildes pirms jautājumi ir radušies.


Kādēļ aizvietot parasto hidroizolāciju ar tycroc twp celtniecības plāksni?

Ir divi galvenie iemesli: ātrums un lielāka noteiktība attiecībā uz padarīto darbu! Tycroc TWP celtniecības plāksnes izmantošana atvieglo darbu, ietaupa darba laiku un tādējādi arī naudu, kā arī nodrošina lielāku pārliecību attiecībā uz telpu ūdens un mitrumizturību. Tycroc celtniecības plāksnes nav papildu jāpārklāj ar hidroizolāciju, jo pašas plāksnes ir hidrofobas.

Celtniecibas plaksnes


Ja savienojuma vietās, paplākšņu vietās un stūros ir izmantots līmes hermētiķis, cik ilgā laikā tas nožūst un kad var uzsākt flīzēšanas darbus?

Līmes hermētiķa pilnīga nožūšana var aizņemt līdz pat 24 stundām, taču flīzēšanu var sākt nekavējoties un flīzēšanas masa netraucē līmes hermētiķim žūt, kā arī nemaina tā saķeres īpašības. Iespējams, no viena darba pabeigšanas brīža līdz otra uzsākšanai paies pārdesmit minūtes – tas noteikti ir pietiekams laiks, lai līmes hermētiķis varētu izveidot tā saukto līmes plēvīti, taču mitrumu un ūdeni tas nelaiž cauri uzreiz pēc uzklāšanas.


Ja ēkas konstrukcija kustās, kā uzvedas ar tycroc premium fix līmes hermētiķI pildītas savienojumu šuves un stūri?

Tā kā līmes hermētiķis ir ļoti elastīgs (1MPa) un pārraušanas brīdī tas pagarinās līdz pat 250%, tad visa veida konstrukcijas svārstības normas robežās  neatstāj negatīvas sekas uz savienojuma vietu vai stūru ūdensizturību, proti, ūdensizturību tas neietekmē. Viena no līmes hermētiķa īpašībām ir tā elastību un piemērotība koka karkasa ēkām.

Celtniecibas plaksnes


Ja uz tycroc uhp plāksnēm var uzstādīt parketu, vai zem parketa nav jāieklāj pamatmateriāls?

Ir gan jāieklāj. Lai gan parketa uzstādīšana notiek tieši uz UHP plāksnes, saskaņā ar parketa ražotāja uzstādīšanas instrukcijām, ja tas ir nepieciešams (un parasti ir nepieciešams), no sākuma ir jāizmanto attiecīgais pamatmateriāls (parasti 0,2 mm polietilēna jeb celtniecības plēve un gofrēts kartons) un pēc tam var ieklāt parketu, proti, jārīkojas gluži tāpat, kā ieklājot parketu citas konstrukcijas gadījumā.

Vannas istabā pirms hidroizolācijas ir jāveic tycroc uhp izlīdzināšana. Cik biezam ir jābūt šim slānim?

Minimālo un maksimālo biezumu nosaka izlīdzināšanas masas ražotājs. Šī informācija ir pieejama vai nu uz līdzekļa iepakojuma vai uzstādīšanas pamācībā. Turklāt tas ir atkarīgs arī no nepieciešamības veidot noteces slīpumu.


Kā ir iepakotas tycroc celtniecības plāksnes un kā tās var transportēt?

Tycroc TWP, FXL un FXW ir iepakotas kartona kastēs parasti līdz 10 plāksnēm kastē, proti, ja izmērs ir 2500×600 mm, tad iepakojumā ir 15m². Vienas pakas svars ir robežās no 40-60 kg, līdz ar to tās var ērti celt un transportēt. Tycroc UHP plāksnes ir iepakotas pa 10 gab. vienā pakā ar kopējo svaru tikai 7,6 kg.

Par Tycroc

TYCROC preču zīme pieder Igaunijas uzņēmumam Tycroc OÜ. Celtniecības materiālu izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā galveno uzsvaru liekam uz dažādiem izolācijas materiāliem. Piedāvājam inovatīvus risinājumus vannas istabu un citu mitru telpu celtniecībā. Tāpat specializējamies apsildāmo grīdu cauruļu uzstādīšanā. Uzņēmuma attīstība ir bijusi stabila, ar pastāvīgi augšupejošu tendenci. Pašlaik mūsu mērķa tirgus ir Somija, Igaunija, Latvija un Lietuva. Lielākā daļa profesionālo lietotāju apstiprina, ka mūsu uzņēmums spēj nodrošināt labāko kvalitātes un cenu attiecību. Mūsu pieredzējušā komandas darbu raksturo ātrums, elastība un radošums.

Iegādāties vari pie mums

Silteks ir profesionāļu komanda, kas nodrošina Latvijas ražotājus, tirgotājus, zemniekus, autoservisus un citus uzņēmumus ar kvalitatīvu tehniku, ķīmijas precēm, pneimatiskajiem un rokas instrumentiem, dārza tehniku, darba apģērbu, siltumizolācijas materiāliem, iepakojumu un citiem palīgmateriāliem.