JAUNUMI

Tycroc – risinājums dažādām situācijām

Dušas pamatnes un trapa

Materiāla apraksts

Līdzīgi kā Tycroc TWP celtniecības plāksne, šis ir hidrofobs risinājums, kuru nav nepieciešams pārklāt ar papildu hidroizolāciju. Ekstrudētam polistirolam slīpums ir frēzēts izvades virzienā, tādējādi tiek nodrošināta nepieciešamā ūdens notece, ūdensizturīgā putu pamatne irpārklāta ar polimērcementa slāni, uz kura ir novietots stikla šķiedras armatūras siets, kas pēc tam ir pārklāts ar vēl vienu polimērcementa slāni. Komplektā ir ietverts attiecīgais noteces traps. Pieejami ir modeļi gan ar parasto, gan arī lineāro trapu.

Dušas pamatne bez trapa dod iespēju izmantot vēlamo trapu, uzstādot to dušas pamatnes centrā. Plāksnes slīpums virzienā uz centru 1:50.

Silteks

Plāksne slīpuma veidošanai

Ar Tycroc plāksni slīpuma veidošanai var turpināt slīpuma veidošanu ārpus dušas stūra vai izmantot to kā dušas pamatni kopā ar piemērotu tekni. Tāpat plāksne ir piemērot izmantošanai uz balkona grīdas, lai nodrošinātu mitrumizturību un nepieciešamo slīpumu.

Slīpums, izmantojot 1500 mm plāksni – 1:100.

Īpašības un priekšrocības

Tycroc pilnīga hidroizolācijas risinājuma gadījumā dušas pamatnes ir obligāta sastāvdaļa. Izmantojot mūsu dušas pamatnes, grīdā nav nepieciešams veidot slīpumu. Salīdzinot ar betona liešanu, mūsu piedāvātais risinājums ietaupa vietu un nodrošina priekšrocības arī svara ziņā. Grīdas apsildes kabeļus var uzstādīt tieši uz Tycroc produktiem.

Tycroc

Izmantošana

Tycroc dušas pamatne ir speciāli izstrādāts risinājums dušas stūru un kabīņu pamatņu pārklāšanai. Tāpat Tycroc dušas pamatnes un trapi tiek izmantoti arī citur, piemēram, tvaika pirtīs. Pamatgrīdā atsevišķi slīpums nav jāveido, un dušas pamatni var novietot uz jebkuru grīdas virsmas. Vērā ir jāņem tikai pareizā noteces vieta.

Vannas paneļi

Produkta apraksts

Tycroc vannas paneļi ir izgatavoti no Tycroc TWP plāksnes, kas satur ekstrudētu polistirolu (saīsinājums angļu valodā XPS foam). Lai nodrošinātu plāksnes stingrību un izturību, ūdensizturīgā putu pamatne ir pārklāta ar polimērcementa slāni, uz kuras ir stikla šķiedras-armatūras siets, kas pēc tam ir pārklāts ar vēl vienu polimērcementa slāni. Šāda virsma uzreiz ir gatava apdarei.

Tycroc

Īpašības un prekšrocības

Tycroc vannas panelim ir uzstādītas regulējamas metāla kājiņas ērtākai paneļa uzstādīšanai. Vannas panelis ir ūdensizturīgs un ūdeni atgrūdošs, proti, tas neuzsūc nedz ūdeni, nedz arī mitrumu. Tāpat kā Tycroc TWP plāksne, arī vannas panelis ir viegls un ātri uzstādāms (30 mm plāksne sver aptuveni 3,7 kg/m²). Galvenās priekšrocības, salīdzinot ar šobrīd izplatītākajiem mitro telpu būvniecības risinājumiem, ir plākšņu uzstādīšanas vienkāršība un ātrums, kā arī fakts, ka produktam ir slēgtas poras (kapilaritāte 0), proti, ūdens nevar materiālā nedz iesūkties, nedz arī izsūkties tam cauri. Nepieciešamības gadījumā paneļos var izgriezt kontrolatveres.

Izmantošana

Vannas paneļi ir paredzēti vannas sānu nosegšanai bez papildkarkasa izmantošanas.