Vienreizlietojamie cimdi

Vienreizlietojamie cimdi pasargā jūsu rokas un vidi no piesārņotājiem, ķīmiskām vielām un citām briesmām. Vienreizlietojamie cimdi tiek izmantoti dažādās nozarēs. Roku aizsardzībai medicīnas, tiesu medicīnas, zinātnes, automobiļu, ēdināšanas, tīrīšanas un rūpniecības vajadzībām.

Vienreizlietojamo cimdu dažādība

Vienreiz lietojamie cimdi ir izgatavoti no dažādiem materiāliem un tiek izmantoti rūpniecībā visā pasaulē. Medicīniskajās pārbaudēs un procedūrās tiek izmantoti vienreizlietojamie cimdi, lai izveidotu drošības barjeru, kas palīdz novērst savstarpēju piesārņojumu. Tas aizsargā medicīnas personālu / aprūpētājus un pacientus.

Izmantojums

Cimdi, kas nav pulverveida, operācijas laikā tiek izmantoti biežāk, lai novērstu piesārņojumu. Medicīniskie un pārbaudes cimdi parasti ir no augstākas kvalitātes materiāliem un biezuma, lai novērstu plīšanu procedūru laikā.

Pārtikas cimdi.

Ja taisāties vai gatavot ēdienu publiskās vietās, vienreizlietojami pārtikas cimdi ir nepieciešami. Pārtikas cimdi nodrošina, ka jūsu pārtika un darbinieki paliek tīri un sanitāri, kā arī nodrošina barjeru pret mikrobiem. Vienreiz lietojami pārtikas cimdi ir ērti, lai pēc lietošanas tos varētu vienkārši izmest. Populārākais pārtikas apstrādes cimds ir izgatavots no polietilēna. Šie zemo cenu cimdi ir lieliski piemēroti gadījumos, kad jums bieži jāmaina cimdi un nepieciešama viegla aizsardzība.

Vispārējas lietošanas vienreizlietojamie cimdi.

Izmanto daudzās nozarēs un veikalos, lai rokas būtu tīras un pasargātu no ķīmiskām vielām un daudz ko citu. Vispārējas lietošanas vienreizējie cimdi ir pieejami lateksa, nitrila, hloroprēna un vinila izstrādājumos. Katram materiālam ir unikālas iezīmes. Nelielai tīrīšanai, krāsošanai, apkopes darbiem un citiem nolūkiem izmantojiet vienreizlietojamus cimdus.

Vienreizlietojamie cimdu materiāli.

Lateksa cimdi

Izturīgi lateksa cimdi ir lieliski piemēroti dažādiem lietojumiem medicīnā un rūpniecībā. Lateksa cimdi ir dažāda izmēra, ar pulvera un bez pulvera pārklājumiem. Pulveris palīdz ērti uzvilkt cimdus. Šie cimdi ir elastīgāki par nitrilu un izturīgāki pret caurduršanu nekā vinils. Lateksa cimdi, protams, piedāvā lielisku ķīmisko izturību. Lateksa cimdu lietošana nav ieteicama, ja Jums ir lateksa alerģija.

Nitrila cimdi

Nitrils ir sintētiska lateksa versija. Vienreizlietojamiem nitrila cimdiem ir lielāka caurduršana un ķīmiskā izturība nekā citiem materiāliem. Nitrils piedāvā lielisku aizsardzību pret griezumiem un aizķeršanos. Šo iemeslu dēļ medicīniskos nolūkos un procedūrās bieži izmanto nitrila cimdus.

Vinila cimdi

Vienreizlietojamie vinila cimdi ir laba alternatīva tiem, kam ir alerģija pret lateksa cimdiem vai kuriem nepatīk cita veida cimdi. Vinila cimdi ir ideāli piemēroti aizsardzībai plašā medicīniskā pielietojumā. Ēdināšanas pakalpojumu vinila cimdus bieži izmanto ēdināšanā, pārtikas apstrādē un pārtikas sagatavošanā.

Vai jums ir nepieciešami sterili vienreizlietojamie cimdi?

Sterilos cimdus lieto arī tīrās telpās un kontrolētā vidē. Ja jūs darāt darbu, kur uztrauc kāds iespējamais piesārņojuma veids, izvēlieties sterilus cimdus.

Ievērojot drošību

Sterilie cimdi ir sterilizēti un ir noslēgtā iepakojumā, lai saglabātu svaigumu un sterilitāti. Vienreizlietojamie cimdi ir izgatavoti no dažādiem polimēriem, ieskaitot lateksu, nitrilu un vinilu. Tomēr citām vajadzībām pulveris padara cimdus daudz vieglāk valkājamus un maināmus.

Ieskaties

Pie mums ir plašs klāsts ar vinila, pvc, nitrila un lateksa cimdiem. Gan vienreizlietojamie, gan arī cimdi, kas  paredzēti ilgstošai lietošanai un ir ķīmiski izturīgi. Izvēlies sev piemērotākos.

 

 

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.

VALODAS