Zāles pļāvējs. Pircēja ceļvedis: noderīga informācija.

Nekas nenomāc prieku par saulainu dienu kā nepareizs zāles pļāvējs. Par laimi ir arī otrādi. Pareizais pļāvējs var padarīt zāles pļaušanu par patīkamu.

Ja jūs zināt, ka jums nepieciešams jauns zāles pļāvējs, bet nezināt, cik daudz pļaut jums nepieciešams vai kādas funkcijas jūs varētu vēlēties, neuztraucieties. Mēs esam par jums domājam. Izmantojiet šo ceļvedi, lai izvēlētos pareizo mašīnu un laimīgu pļaušanu.

Staigāt vai braukt? Kāds būs īstais zāles pļāvējs?

Pirmais solis ir izvēle starp braucamo pļāvēju un tādu aiz kura jāiet. Šeit mēs izmantojam dāsnu ¼ akru faktisko pļaušanas platību kā mūsu gājēju pļāvēja slieksni. Tā ir liela staigāšana, un, ja būs vēl vairāk vietas, kas jums jāpārklāj, jūs vēlaties braukt, ja nav citu iemeslu, kā tikai, lai zālienu nopļautu ātrāk.

Vispirms novērtējiet aptuvenu pļaušanas laukumu. Vienkārši ejiet no lieliem taisnstūriem, skaitot soļus ejot. Saskaitiet taisnstūru laukumus. Šeit nav jākļūst pārāk precīzam. Vidējais vīrieša solis ir aptuveni 76 centimetri, bet sievietes solis ir aptuveni 66 centimetri, vai, lai iegūtu visprecīzāko mērījumu, mēriet pats savu soli.

Akrs ir 4046 kvadrātmetri, tātad viena ceturtā akra platība ir 1011 kvadrātmetri. Viss, kas pārsniedz šo slieksni, liks Jums, iespējams, vēlēsities iegūt braukšanas pļāvēju. Patiesībā lielākā daļa cilvēku nesapņotu par ¼ akras zāles pļaušanu ar 22 collu gājēju, bet mums kaut kur jāsāk. Tāpēc domājiet reālistiski par to, cik daudz laika aizņemtā nedēļas nogalē jums jāpļauj mauriņš, un atbilstoši izvēlieties savu aprīkojumu.

Zālājiem no ¼ no akra līdz diviem akriem, visticamāk, visērtāk jums būs ar aizmugurējā dzinēja pļaujmašīnām, viegliem zāliena traktoriem un dzīvojamo māju nulles pagrieziena pļāvējiem. Jebkas, kas pārsniedz divus hektārus, un jūs vēlaties komerciālu nodokļa pļāvēju ar nulles pagriezienu.

Jūsu funkciju izvēle

Kad esat izvēlējies braukt vai staigāt, pirkumu veicinās divi faktori – jūsu budžets un komforts. Jo vairāk jūs iztērējat pļāvējam, jo ​​izturīgāks, daudzpusīgāks, intuitīvāks un, iespējams, jūs ātrāk paveiksiet darbu.

Ar nelielu, vienkāršu pagalmu nav tik lielas atšķirības. Bet jo lielāks un sarežģītāks pagalms, jo vairāk jādomā par pļāvēja funkciju izvēli.

Zāles pļāvējs

Mēs sāksim ar pļaujmašīnām, kas ir viena no daudzpusīgākajām griešanas mašīnām.

Pļāvēji ir nedaudz līdzīgi automašīnām, jo ​​tie ir pieejami ar visdažādākajām iespējām, un tas viss palielina izmaksas un sarežģītību. Rūpīgi apskatiet produkta aprakstu un runājiet ar tirdzniecības personālu, lai labāk izprastu, vai funkcijas jums ir noderīgas.

Sadalīsim visus galvenos komponentus un zāles pļāvējus:

Paskaties uz to šādā veidā: jūs varat pabīdīt pļāvēju, vai arī zāles pļāvējs var pats sevi stumt, tādā gadījumā tas ir vai nu priekšējais, vai aizmugurējais piedziņas pļāvējs (mēs tiksim pie pilnpiedziņas). Pašgājēja pļāvējs ievērojami atvieglo jūsu dzīvi, pļaujot kalnus vai pļaujot un maisiot. Nav nekā tāda, kā pilnībā piekrautu pļāvēju nobīdīt kalnā, lai jūs novērtētu pašgājēja mašīnu.

Priekšējo riteņu piedziņa vislabāk ir līdzenai zemei ​​ar daudz šķēršļiem. Tas ļauj nospiest rokturi uz leju, samazinot priekšējo riteņu saķeri un pagriežoties līkumos un ārpus tiem.

Šī pagalma mašīna ir ļoti vērtīga. Ja jums patīk vienkārša, nepārblīvēta mašīna, tā ir laba izvēle.

Aizmugurējo riteņu piedziņa vislabāk darbojas pļaušanai kalnā un sāniski. Aizmugurējo riteņu piedziņa šeit darbojas labāk, jo, nospiežot rokturi, dodoties kalnā, priekšējās riepas nezaudēs saķeri.

Jā, nedaudzas pļaujmašīnas ir pilnpiedziņas, kas paredzētas māju īpašniekiem, kuri griežas pāri veļas dēļa virsmām, pļaušanai uz sāniem, stāvai kalnā un lejup pļaušanai, kas padara labu AWD. Mēs bijām šaubīgi, kad šīs zāles pļāvēji tika ieviesti pirms vairākiem gadiem, bet, mēs bijām pārsteigti par to, cik daudz vieglāk AWD veica lietas.

Funkcijas

Šajā sadaļā mēs runājam par to, ko mašīnas faktiski dara ar zāli. Pļāvēji var mulčēt izgriezumus (atkārtoti tos sadalīt un sagriezt), novadīt sānos vai aizmugurē vai ievietot somā.

Divfunkcionāls pļāvējs ir, kas mulčē un maisa. Mulčēšana zālienam ir veselīgāka, jo tā atgriežas zemē ar slāpekli bagātu zāles izgriezumu, taču īpaši labi tas nedarbojas augstās zāles apstākļos pavasarī un vasaras sākumā vai agrā rudenī, kad zāliens atgriežas no vasaras stresa.

Trīs funkciju mašīnu somas, mulčas un izlādes no sāniem. Sānu novadīšana ir noderīga pļaušanai (pļaušanas laukumi ar augstām nezālēm un nezāles zālājiem). Tas palīdz arī tad, ja zāliens novēršas no jums un jums ir jānosaka pļāvēja klājs pilnā augstumā un pa daļām jānoņem zāle.

Kopīgās iezīmes

Šīs ir visizplatītākās lietas, kuras atradīsit vidējā pļāvēja specifikāciju sarakstā:

Klāja sviras ir grupētas pa vienam, diviem vai četriem. Viena svira ir ērtākā, taču tai ir daudz savienojumu, kas palielina svaru un tā jums ir jātur ieeļļota, ja vēlaties, lai tas darbotos labi. Divas sviras ir labs kompromiss starp vienu un četrām svirām. Jā, šīm pļaujmašīnām ir nedaudz vairāk savienojumu nekā pļāvējam ar četrām svirām, taču vieglāk ir panākt pareizo augstumu. Četras sviras ir standarta pārbaudīts dizains.

Vadība ir būtiska

Vadība var būt neatņemama daļa no roktura. Jo spēcīgāk nospiežat uz priekšu diska vadību rokturī, jo ātrāk pļāvējs iet. Vai arī tā var būt atsevišķa svira vai pat drošības nauda (metāla stienis). Saspiediet sviru, lai palielinātu braukšanas ātrumu vai aktivizētu pļāvēja piedziņas sistēmu fiksēta ātruma pļāvējiem.

Pašgājēja zāles pļāvējs ir aprīkots ar trīs veidu transmisijām. Hidrostatiskais ir visdārgākais un vienmērīgākais darbs. Tas dzen hidraulisko šķidrumu gar lāpstiņriteni, kas griežas izejas vārpstu, kas kontrolē zemes ātrumu. Šī ir jūsu vienmērīgākā un uzticamākā transmisija, taču tā ir arī visdārgākā.

Tipiskajā priekšējā vai aizmugurējā piedziņas pļāvējā tiek izmantota kāda veida siksnas un skriemeļu iekārta, lai novirzītu enerģiju no motora izejas vārpstas uz pārnesumkārbu uz priekšējās vai aizmugurējās ass (vai pārnesumu pie stūres). Šim dizainam ir vairākas variācijas, taču visas tās darbojas labi, un tās ir samērā viegli uzturēt un labot.

Degvielas dzinēju izmēri

Degvielas dzinēju izmēri ir no 140 cc līdz 190 cc. Lielāki dzinēji rada lielāku griezes momentu, un griešanas sezonas sākumā un beigās ir mazāka iespēja apstāties augstā zālē. Lielāks motors arī palīdz efektīvāk vadīt pašgājējas zāles pļāvējus kalnā.

No vislētākajiem līdz visdārgākajiem pļāvēju dzinējiem var būt tradicionāls sānu vārstu dizains, virsvārsts vai augšējā izcilnis. Dārgāki dzinēji nodrošina lielāku izturību, samazinātu troksni un mazāku eļļas patēriņu.

Pļāvēja aizmugurējā riteņa izmērs var būt lielāks par priekšējo riteņu diametru. Riteņu palielinātais diametrs palīdz vieglāk pārvietoties pa sliedēm un nelīdzenu zemi.

Sīkāk vaicājiet mums jebkurā laikā veikals@silteks.lv, zvaniet darbdienās no 8:00-16:00 uz numuru 27009908 vai atbrauciet ciemos, Brīvības gatve 295, Rīga un mēs Jums palīdzēsim atrast labāko risinājumu.

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.