JAUNUMI

Ziemas darba cimdi. Obligātas funkcijas pērkot labākos ziemas darba cimdus aukstam laikam

Varbū kādreiz šķiet, ka ziemas darba cimdi traucē paveikt iecerēto, bet tomēr jāatcerās, ka ir gadalaiki, kur pareizo cimdu izvēle ir īpaši būtiska. Saudzēsim rokas un izvēlēsimies laikapstākļiem vislabākos darba cimdus.

Ziemas darba cimdi
Odere vai pat oderes

Odere , lai rokas būtu siltas. Siltas rokas ir laimīgas rokas, bet laimīgas rokas ir grūti iegūt ziemā … ja vien jums nav pareizo cimdu. Lai uzturētu siltu, jums jāizvairās no ūdens, ķermeņa siltuma zaudēšanas un aukstuma nonākšanas pie ādas.

Tas nozīmē, ka darba cimdos aukstā laikā jums ir nepieciešama viena no divām funkcijām:
  • Ūdensizturīgs cimds ar izolācijas starpliku:
    Mēs šo iespēju detalizētāk izpētīsim 2. funkcijā, taču, ja jūs strādājat mitros vai neparedzētos apstākļos, obligāti jālieto ūdens atgrūdošs cimds.
  • Mitrumu absorbējošs cimdu ieliktnis:
    Ja strādājat sausākā klimatā, iespējams, nebūs nepieciešami ūdens atgrūdoši aukstā laika cimdi. Ja jums ir nepieciešams cimds, kas spētu absorbēt ūdeni, varētu noderēt cimdu ieliktnis.
  • FUNKCIJA: ūdens atgrūšana
    Strādājot vējā, lietū un sniegā, var būt grūti atrast pilnīgi ūdensizturīgu cimdu, taču, izvēloties pareizo ūdeni atgrūdošo čaulu, rokas var būt sausas.
Aizķeršanās – ja odere ir ūdensizturīga, cimda iekšpusē krājas sviedri.

Mitrumu absorbējoša odere var palīdzēt sviedriem virzīties prom no rokām, taču tas nepārvietosies tālāk par ūdensizturīgu oderi. Šajā scenārijā jums pēc vajadzības jāmaina oderes visas dienas garumā … un atcerieties, ka ziemas darba cimdi ir jāmazgā, līdz ar to ietaupīsiet finanses.

Ziemas darba cimdi
Rokas kustību neierobežošana

Kompromiss ziemas darba cimda atrašanai ar pietiekamu izolāciju, lai uzturētu siltu un ūdensnecaurlaidīgu, ir smalkas rokas kustības zaudēšana.

Dažos gadījumos – kravas automašīnu pārvadāšana, sniega šķūrēšana vai darbs slēpošanas kūrortā – veiklības trūkums nav vissliktākais. Bet citās nozarēs siltums nenozīmē daudz, ja šķiet, ka jūs valkāat ķērāja dūraiņu.

Tāpēc ir tik svarīgi, lai jūs izvēlētos darba cimdus aukstā laikā, kas ir atbilstoši temperatūrai, kurā jūs visbiežāk strādājat (mēs piedāvājam ziemas cimdus, kas piedāvā aizsardzību pret aukstiem laika apstākļiem no 10 ° C līdz – 50 ° C.

Darba cimdi
Ziemas darba cimdi

Secinājums ir tāds, ka jūs nevarat ietaupīt uz izmaksām, izvēloties, kādi būtu labākie ziemas darba cimdi aukstam laikam. It īpaši, ja ir tādi riski kā apsaldējumi vai hipotermija.

Vissvarīgākais ir pareizā funkciju kombinācija, kur jūs strādājat un kāds ir jūsu darbs.

Izvērtējiet plusus un mīnusus cimdiem, ko vēlaties attiecībā pret darbu, ko veicat. Tieši tad jūs atradīsit piemērotu darba cimdu pāri aukstā laikā, lai jūs būtu silti līdz pavasarim.