JAUNUMI

Tycroc – izvēle, kurai var uzticēties

TYCROC preču zīme pieder Igaunijas uzņēmumam Tycroc OÜ. Celtniecības materiālu izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā galveno uzsvaru liekot uz dažādiem izolācijas materiāliem. Inovatīvi risinājumi vannas istabu un citu mitru telpu celtniecībā. Speciālisti apsildāmo grīdu cauruļu uzstādīšanā. Uzņēmuma attīstība ir bijusi stabila, ar pastāvīgi augšupejošu tendenci. Lielākā daļa profesionālo lietotāju apstiprina, ka Tycroc uzņēmums spēj nodrošināt labāko kvalitātes un cenu attiecību.

Tycroc

Materiāla apraksts – Tycroc UHP

Grīdas apsildes panelis Tycroc UHP ir izstrādāts, lai vienkāršotu un paātrinātu grīdas apsildes cauruļu un kabeļu uzstādīšanu, neizmantojot betonu. Tycroc UHP ir piemērots uzstādīšanai arī uz betona konstrukcijām, taču, tā kā paneļa kvadrātmetra svars ir mazs. Risinājums ir īpaši vērtīgs koka konstrukcijās / koka ēkās. Ekstrudētā putupolistirola (XPS putas) panelis ar kanāliem, kas īpaši sagriezti cauruļu apkurei, novērš siltuma zudumus uz leju. Savukārt alumīnija folija, kas pārklāj paneļus, ir labs siltuma dalītājs zem grīdas.

Raksturojums un priekšrocības

Tycroc UHP ir piemērots uzstādīšanai uz visām virsmām, izlaižot laikietilpīgos un dārgos liešanas darbus. Uzstādīšana ir vienkārša, ātra un tīra, un tai nav nepieciešams papildu žāvēšanas laiks (piemēram, betona liešana). Ātri reaģē uz temperatūras kontroli. Risinājums ļauj grīdas segumu uzstādīt tieši uz Tycroc UHP paneļiem. Siltuma izdalīšanās notiek ātrāk un efektīvāk. Tas ir pateicoties īsākam attālumam starp apkures cauruli / kabeli un grīdas segumu, kā arī zemākai siltuma masai.

Ieteicamā ūdens temperatūra cauruļu iekšpusē ir 35-40 ° C. Izmantojot apkures kabeļus, maks. jābūt iestatītam uz 28 ° C (parketa ražotāju prasības). Salīdzinot ar tradicionālajiem materiāli patērējošajiem risinājumiem, mūsu risinājums ir arī ievērojami vieglāks. Paneļu svars sākas no 0,89 kg / m²) un ar mazāku montāžas augstumu. Paneļa biezums ir 20 mm, 25 mm vai 30 mm). XPS panelim ir labas siltumizolācijas īpašības, tādējādi nodrošinot papildu izolāciju grīdām ar nepietiekamu vai tiešu neesošu izolāciju. Tycroc UHP galvenajam materiālam – XPS ir slēgtas poras, un tas ir ūdensizturīgs, tāpēc produkts ir ļoti piemērots mitru telpu būvniecībai.

Materiāla apraksts – Tycroc TWP

Tycroc TWP celtniecības plāksnes ir ūdensizturīgas un bloķē ūdeni, proti, nepieļauj ūdens vai mitruma iekļūšanu. Plāksne ir viegla un ātri uzstādāma (12 mm plāksne sver aptuveni 3 kg/ m²). Galvenās priekšrocības, salīdzinot ar šobrīd izplatītākajiem mitro telpu būvniecības risinājumiem, ir plākšņu uzstādīšanas vienkāršība un ātrums. Kā arī fakts, ka produktam ir slēgtas poras, kapilaritāte 0. Tātad, ūdens nevar materiālā nedz iesūkties, nedz arī izsūkties tam cauri.

Tirgus piedāvā dažādus ūdens un mitrumizturīgus būvmateriālus. Taču bieži vien abi termini, proti, mitrumizturīgs/ūdensizturīgs un mitrumu vai ūdeni bloķējošs, tiek jaukti. Mitruma vai ūdens izturība parasti tiek attiecināta uz faktu, ka produkts un tā īpašības pastāvīgi mitrās vidēs nemainās. Tas vienlaikus nenozīmē, ka šis produkts nav ūdeni absorbējošs un ūdensnecaurlaidīgs.

Tycroc

Daži argumenti celtniecības plāksnes Tycroc TWP izmantošanai:

 • produkts ir hidrofobs jeb ūdensnecaurlaidīgs, papildu hidroizolācijas izmantošana nav nepieciešama
 • reāls laika un naudas ietaupījums (nav nepieciešama hidroizolācijas izmantošana, līdz ar to nav nepieciešams tērēt laiku tās žāvēšanai)
 • viegliuzstādīt
 • vienkārši transportēt un celt (piemēram, pārvietojoties starp dažādiem stāviem vai telpām)
 • izturīga gan celtniecības darbu laika, gan arī pēc uzstādīšanas
 • ļoti plašs pielietošanas spektrs (iespēja veidot dažādas formas, izliektas sienas, griestus, izliektus sēdekļus u.c.)
 • apstrādājot/ uzstādot, nesmērē un nerada putekļus (nav nepieciešama nepārtraukta tīrīšana)
 • arī uzstādītā veidā nerada putekļus (papildvērtība astmas slimniekiem)
 • uzstādīšanu var veikt arī viens strādnieks – ietaupīsiet gan laiku, gan naudu
 • slikti deg un degšanas laikā neizdala toksiskas gāzes – atbilst E ugunsizturības klasei
 • garantēta pilnīga ūdens un mitruma izturība (ar hidroizolāciju parasti tiek pasargāta tikai viena no materiāla pusēm)
 • mitrums rada labvēlīgu vidi indīgas sēnītes attīstībai uz ģipškartona plāksnes, kas ir populārs celtniecības materiāls.

Materiāla apraksts – Tycroc FXL & FXW

Tycroc FXL un FXW satur ekstrudētu polistirolu (saīsinājums angļu valodā XPS foam). Lai nodrošinātu plāksnes stingrību un izturību, ūdensizturīgā putu pamatne ir pārklāta ar polimērcementa slāni, uz kuras ir stikla šķiedras-armatūras siets. Tas pēc tam ir pārklāts ar vēl vienu polimērcementa slāni. Šāda virsma uzreiz ir gatava apdarei.

Īpašības un produkta īpašības

Izliektas dušas kabīnes, tvaika pirtis ar izliektiem griestiem, sienas un soliņi. Tycroc FXL vai FXW celtniecības plāksne ir ideāls risinājums šo un citu ideju realizēšanai.

Celtniecības plāksne ar iepriekš iegrieztām rievām ir īpaši radīta izliektu virsmu veidošanai. Rievas cauri plāksnei nav iegrieztas līdz galam – līdz ar to tai piemīt  visas TWP Tycroc celtniecības plāksnei raksturīgās hidrofobās īpašības. Produkts ir ūdensizturīgs un papildu hidroizolācija nav nepieciešama. Produktu klāstā ir Tycroc FXL ar gareniskām rievām kā arī Tycroc FXW ar šķērsrievām. Turklāt papildrievas var iegriezt arī pats plāksnes uzstādītājs, veidojot pēc iespējas mazāku rādiusu vai, piemēram, izliekumu abos virzienos.