Tycroc TWP

Materiāla apraksts

Tycroc TWP satur ekstrudētu polistirolu (saīsinājums angļu valodā XPS foam). Lai nodrošinātu plāksnes stingrību un izturību, ūdensizturīgā putu pamatne ir pārklāta ar polimērcementa slāni, uz kuras ir stikla šķiedras-armatūras siets, kas pēc tam ir pārklāts ar vēl vienu polimērcementa slāni. Šāda virsma uzreiz ir gatava apdarei.

PRODUKTI IZMĒRI
TWP06 1250x600x6mm
TWP12 2500x600x12mm
TWP12XL 2500x1200x12mm
TWP20 2500x600x20mm
TWP30 2500x600x30mm
TWP40 2500x600x40mm
TWP50 2500x600x50mm
TWP80 2500x600x80mm
SKATĪT VIDEO

Īpašības un priekšrocības

Tycroc TWP celtniecības plāksnes ir ūdensizturīgas un bloķē ūdeni, proti, nepieļauj ūdens vai mitruma iekļūšanu. Plāksne ir viegla un ātri uzstādāma (12 mm plāksne sver aptuveni 3 kg/ m²). Galvenās priekšrocības, salīdzinot ar šobrīd izplatītākajiem mitro telpu būvniecības risinājumiem, ir plākšņu uzstādīšanas vienkāršība un ātrums, kā arī fakts, ka produktam ir slēgtas poras (kapilaritāte 0), proti, ūdens nevar materiālā nedz iesūkties, nedz arī izsūkties tam cauri.

Tirgus piedāvā dažādus ūdens un mitrumizturīgus būvmateriālus, taču bieži vien abi termini, proti, mitrumizturīgs/ūdensizturīgs un mitrumu vai ūdeni bloķējošs, tiek jaukti. Mitruma vai ūdens izturība parasti tiek attiecināta uz faktu, ka produkts un tā īpašības pastāvīgi mitrās vidēs nemainās, bet tas vienlaicīgi nenozīmē, ka šis produkts nav ūdeni absorbējošs un ūdensnecaurlaidīgs.

Daži argumenti celtniecības plāksnes Tycroc TWP izmantošanai:
– produkts ir hidrofobs jeb ūdensnecaurlaidīgs, papildu hidroizolācijas izmantošana nav nepieciešama
– reāls laika un naudas ietaupījums (nav nepieciešama hidroizolācijas izmantošana, līdz ar to nav nepieciešams tērēt laiku tās žāvēšanai)
– viegli uzstādīt
– vienkārši transportēt un celt (piemēram, pārvietojoties starp dažādiem stāviem vai telpām)
– izturīga gan celtniecības darbu laika, gan arī pēc uzstādīšanas
– ļoti plašs pielietošanas spektrs (iespēja veidot dažādas formas, izliektas sienas, griestus, izliektus sēdekļus u.c.)
– apstrādājot/ uzstādot, nesmērē un nerada putekļus (nav nepieciešama nepārtraukta tīrīšana)
– arī uzstādītā veidā nerada putekļus (papildvērtība astmas slimniekiem)
– uzstādīšanu var veikt arī viens strādnieks – ietaupīsiet gan laiku, gan naudu
– slikti deg un  degšanas laikā neizdala toksiskas gāzes – atbilst E ugunsizturības klasei
– garantēta pilnīga ūdens un mitruma izturība (ar hidroizolāciju parasti tiek pasargāta tikai viena no materiāla pusēm)
– mitrums rada labvēlīgu vidi indīgas sēnītes attīstībai uz ģipškartona plāksnes, kas ir populārs celtniecības materiāls.

Izmantošana

Tycroc TWP ūdensizturīgā celtniecības plāksne ir ideāli piemērota izmantošanai vannas istabās, tvaika pirtīs, baseinos un SPA centros. Tāpat tā ir piemērota izmantošanai arī sausās telpās. Tolerance attiecībā uz lielām temperatūras svārstībām ļauj mūsu risinājumus izmantot arī sezonāli izmantojamās ēkās (piemēram, vasarnīcās u.c.), kuras ziemas laika netiek apkurinātas.

Tycroc TWP celtniecības plāksni var uzstādīt uz dažādām celtniecības objekta pamatvirsmām un rāmjiem.

Tycroc TWP celtniecības plāksnes ir paredzētas galvenokārt starpsienu būvniecībai un to ūdensizturības nodrošināšanai, kā arī īpašas formas dušas kabīņu un tvaika pirts sēdekļu, darba virsmu, plauktu u.c. izgatavošanai. Tāpat tās var lietot vannas istabas griestu un grīdu hidroizolācijai, kā arī uzstādīšanai zem grīdu siltināšanas kabeļiem, vienlaicīgi nodrošinot, ka siltums netiks novadīts uz leju.

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.