Tycroc UHP

Materiāla apraksts

Tycroc UHP. Grīdu apkures pamatplāksne Tycroc UHP ir izstrādāta, lai vienkāršotu un paātrinātu ūdens apsildāmo grīdu ieklāšanu. Tycroc UHP plāksnes ir piemērotas uzstādīšanai arī uz betona konstrukcijām, bet, pateicoties nelielajam kvadrātmetra svaram, šis risinājums ir īpaši piemērots koka konstrukcijām un būvēm.

Ekstrudētas polistirola plāksnes (angļu valodā XPS foam), kurās ir izveidoti speciāli kanāli siltumcauruļu iegremdēšanai. Tie novērš siltuma novadīšanu uz leju, bet, pateicoties uz plāksnes virsmas līmētajam 0.1mm (100μm) biezajam alumīnija folija slānim, siltums zem grīdas seguma tiek izplatīts vienmērīgi.

PRODUKTI IZMĒRI
UHP05 1200x600x20mm
PRODUKTI IZMĒRI
UHP16 1200x600x25mm
UHP20 1200x600x30mm
SKATĪT VIDEO

Īpašības un priekšrocības

Grīdu apkures pamatplāksne Tycroc UHP ir izstrādāta, lai vienkāršotu un paātrinātu ūdens apsildāmo grīdu ieklāšanu. Tycroc UHP plāksnes ir piemērotas uzstādīšanai arī uz betona konstrukcijām, bet, pateicoties nelielajam kvadrātmetra svaram, šis risinājums ir īpaši piemērots koka konstrukcijām un būvēm.

Ekstrudētas polistirola plāksnes (angļu valodā XPS foam), kurās ir izveidoti speciāli kanāli siltumcauruļu iegremdēšanai, novēršot siltuma novadīšanu uz leju, bet, pateicoties uz plāksnes virsmas līmētajam 0.1mm (100μm) biezajam alumīnija folija slānim, siltums zem grīdas seguma tiek izplatīts vienmērīgi.

Tycroc UHP ir piemērota izmantošanai uz gandrīz visām plaši izmantotām nesošajām virsmām, novēršot nepieciešamību izmantot dārgus un laikietilpīgus grīdu liešanas darbus. Uzstādīšana ir vienkārša, ātra un tīra. Nav nepieciešams papildlaiks žūšanai (piemēram, betona liešanas gadījumā). Ātra reakcija uz temperatūras regulēšanu – šis  risinājums ļauj grīdas segumu uzstādīt tieši uz Tycroc UHP plāksnēm, līdz ar to, pateicoties mazākam attālumam starp apkures caurulēm un grīdas segumu un zemākai termiskajai masai, siltums tiek izdalīts ātrāk un efektīvāk, proti, šis risinājums nodrošina reālu apkures izmaksu taupīšanu. Betona liešanas gadījumā inerce ir augsta (dažos gadījumos no 12 līdz 24 stundām), kas praktiski nepieļauj enerģijas taupīšanu nepārtrauktas temperatūras regulēšanas gadījumā. 1˚C zemāka istabas temperatūra ļauj ietaupīt aptuveni 5% enerģijas. Dienas laikā cilvēku parasti nav mājās, bet nakts laikā iekštelpu temperatūra galvenokārt ir zemāka, tādēļ enerģijas taupīšanas nolūkā tiek piedāvāta apkures regulēšanas iespēja. Ieteicamā apkures temperatūra ūdens caurulēs ir 35 līdz 40 °C. Salīdzinājumā ar tradicionālo materiālu izmantošanu, mūsu risinājums ir arī ievērojami vieglāks (plāksnes svars tikai aptuveni 1,3 kg/ m² vai 1,5 kg/m²) un ar zemāku montāžas augstumu (plāksne biezums 25 mm vai 30 mm).

XPS plāksnei ir lieliskas siltumizolācijas īpašības, kas nodrošinot grīdu papildu izolāciju telpās, kurās siltuma izolācija nav pietiekama vai nav vispār. Tycroc UHP pamatmateriāls XPS ir ar slēgtām porām un ūdens izturīgs, tieši tādēļ produkts ir labi piemērots izmantošanai mitrās telpās.

Izmantošana

Šis risinājums ir piemērots gan remontdarbu veikšanai, gan arī jaunu ēku būvniecībai. Grīdas apkure pamatplāksnes var uzstādīt uz jebkura veida nesošajām virsmām, kas ir līdzenas, sausas, stipras, stingras un stabilas. Veidojot t.s. peldošu virsmas pārklājumu, Tycroc UHP plāksnes pie koka grīdas var piestiprināt arī ar koka stiprināšanai paredzētām skrūvēm un Tycroc paplāksni. Citos gadījumos jāizmanto piemērota flīzēšanas masa vai līme.

Tycroc UHP ir piemērota izmantošanai zem visiem plaši izmantotiem grīdas segumiem, ieskaitot parketu, koku, keramikas grīdas flīzes un dabīgo akmeni. Ja nepieciešams, Tycroc UHP var pārklāt ar betona vai ģipša maisījumu un dažādiem gataviem elementiem, piemēram, ģipša šķiedru plāksnēm, cementa šķiedru plāksnēm vai ģipškartona plāksnēm. Parkets, lamināta un koka grīdas ir jāuzstāda tieši uz Tycroc UHP, bet keramikas flīžu un dabīgā akmens līmēšanai ir jāizmanto attiecīgā flīzēšanas masa.

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.