Darba apavi. Par drošības zābakiem un apaviem.

Darba apavi, kuri būs labākie Jums piemērotākajai situācijai? Mēs esam apkopojuši pēc iespējas vairāk informācijas, lai Jums būtu mazliet vieglāk izvēlētos mūsu drošības apavus. Sākot ar dažādu stilu apaviem un zābakiem un beidzot ar ideāliem stiliem, kas piemēroti jūsu darbam, mēs to esam aplūkojuši. Tātad, ja ir zābaks vai kurpe, par kuru vēlaties uzzināt vairāk, vai arī jūs vienkārši meklējat padomu, tad lasiet tālāk.

Kas ir drošības apavi?

Darba apavi un zābaki ir izturīgi apavi ar aizsargājošu pastiprinātu pirkstu, kas palīdz pasargāt kāju no krītošiem gružiem, saspiešanas, un tagad ar lielāko daļu drošības apavu, kas aprīkoti ar vidējās zoles plāksni, lai pasargātu no zem pēdas punkcijas, tie patiešām ir izstrādāti optimālai drošībai. Tie parasti tiek nēsāti būvlaukumā vai rūpniecības apkaimē, un to pirkstu vāciņš ļoti bieži ir tērauds, tomēr mūsdienās ir vairāk stilu, kuros izmantoti kompozītmateriāli. Visiem drošības zābakiem ir marķējums, kas norāda to starptautiskos standartus un aizsardzības līmeni pret triecieniem, elektrošoku un ķīmiskām briesmām. 1970. gadu drošības zābaki tika uzskatīti par apaviem starp skinhediem un pankiem, tomēr mūsdienās šķiet, ka tie ir paredzēti tikai darba apģērbam, nevis modes apģērbam.

Kādi ir dažādi drošības apavu stili?

Mūsdienās tirgū ir milzīgs drošības apavu klāsts, tāpēc pareizā izvēle var būt mazliet biedējošs uzdevums. Metatarsal drošības apavi piedāvā kāju aizsardzību tur, kur tas visvairāk vajadzīgs, ar aizsargu. Metatarsālie kauli jūsu pēdās veido divas arkas, vienu – pēdas centrā un otru – zem kājas lodītes; tie ir ārkārtīgi smalki kauli, tāpēc ir svarīgi tos aizsargāt.

Arvien vairāk cilvēku virzās uz kompozītmateriālu drošības apaviem vai Comp Toe’s, jo tie ir pazīstami, jo tie ir vieglāki salīdzinājumā ar tērauda pirkstu vāciņiem. Tie ir patiešām piemēroti darbam elektriskās un bīstamās vidēs un ir izgatavoti no dažādiem kompozītmateriāliem, ieskaitot plastmasu un oglekļa šķiedru.

Ja jūs strādājat vidē ar elektrostatisku uzkrāšanos, tad šie ir apavi jums. Tie palīdz samazināt elektrības plūsmu caur apavu uz zemi, tādējādi ievērojami samazinot elektrotraumas risku.

Drošības standarti:

Darba apavi ir sadalīti vairākās, dažādās kategorijās. Katrai kategorijai ir identifikācijas kods; visiem apaviem jābūt marķētiem ar attiecīgo kodu. Tam jāatbilst arī EK direktīvai par individuālajiem aizsardzības līdzekļiem un jāatbilst nepieciešamajām Eiropas standartu prasībām.

Šeit ir jaunie Eiropas drošības apavu standarti

Kam būtu jāvalkā drošības apavi?

Ir milzīgs darbu klāsts, kam nepieciešama drošības kurpe vai zābaks, un kas tad vislabāk der katram darbam? Mēs esam izveidojuši savu ceļvedi, lai palīdzētu jums izdarīt pareizo izvēli, kad runa ir par jūsu drošību.

Strādājot par būvinženieri, jums būs jāvelta laiks, lai apmeklētu vietas, tāpēc labs pāris tērauda purngala vāciņu zābaki būtu lieliski piemēroti, lai jūs varētu atrasties automašīnā. Ar tērauda purngalu un starpzoli, lai aizsargātu pēdas, kā arī ar stingru saķeres zoli un polsterētu apkakli, tie patiešām ir universāli, kas joprojām ir populārāki nekā jebkad agrāk. Neaizmirstiet, vai tas ir kaut kas nedaudz vieglāks, ja esat saliktais zābaks, kas darbosies tikpat labi.

Ja esat inženieris, jūs varat atrast klasisko tērauda purngala vāciņu arī jums, tomēr dažreiz tas var palīdzēt mazliet vairāk aizsargāt. Salikta drošības zābaks ir tikpat izturīgs kā tērauda purngala vāciņš, kas izgatavots no kompozītmateriāliem. Tas tiešām ir viegls zābaks, kas daudz atvieglo pārvietošanos. Zābaki ar metatarsāla gēla atbalstu arī palīdzēs aizsargāt šos smalkos kaulus jūsu kājās.

Turpinot

Darbs būvniecībā var būt nogurdinošs un kaitēt jūsu kājām. Piešķiriet kājām vislabāko iespējamo aprūpi, valkājot pāris metatarsālo drošības apavu, tie pasargās jūsu trauslos kaulus, vecais labs tērauda purngala vāciņš ar tērauda vidējo zoli arī palīdzēs aizsargāt pēdas no jebkādiem gružiem vai punkcijām, kas nozīmē tiek ar darbu rokā.

Darba apavi elektriķiem nekad nav bijuši tik labi, jo ir daudz dažādu stilu, un jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu kājas būs labi aizsargātas. Electro Static Dissipative apavi veiks elektrisko strāvu izkliedēšanu, samazinot elektriskās strāvas trieciena risku. Tomēr arī kompozītmateriālu zābaki ar labi izolētu zoli darīs šo darbu, ja elektrības strāvai nebūs metāla vai mazāk metāla, tam nebūs vadītāja, kas varētu iziet cauri.

Tiem, kas strādā rūpniecības vidē, darbu veiks labi tērauda purngalu zābaki, kas ir izturīgi gan pret ūdeni, gan karstumu. Atkarībā no nepieciešamās aizsardzības izvēlieties potītes zābaka stilu vai garāku kājas stilu. Daudziem ir pievienota amortizējoša zole un polsterēta apkakle, lai nodrošinātu papildu aizsardzību.

Jūs varētu domāt, ka, strādājot biroja vidē, nevajadzēs izmantot drošības apavus, tomēr laiku pa laikam var rasties gadījumi, kad tie jālieto. Izvēlieties dažus oksforda stila tērauda purngala apavus, un tie izskatās ne tikai kā parastie viedie biroja apavi, bet arī lieliski darbosies kāju aizsardzībā, kad vien jums to vajag.

Noslēgumā

Tātad, neatkarīgi no tā, vai vēlaties nomainīt savu pašreizējo stilu vai vēlaties iegādāties savu pirmo pāri, noteikti izlasiet mūsu galvenos padomus. Tā kā tur ir tik daudz stilu, galvenais ir sašaurināt to, kuri būs īstie darba apavi. Nebaidieties veikt pētījumu un jautājiet, ja jums ir kādas bažas.

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.

VALODAS