Dušas pamatne ar lineāro drenāžu - ātri, vienkārši un kvalitatīvi!

Dušas pamatne ar lineāro drenāžu – ātri, vienkārši un kvalitatīvi!

Dušas pamatne ar lineāro drenāžu. Izvēloties TYCROC dušas pamatni ar gatavu lineāro notekas drenāžu un gatavu notekas slīpumu, piedāvā vēl vairāk priekšrocību jūsu vannas istabas remonta vai būvniecības projektam. Lūk, kāpēc jūs varētu apsvērt šo iespēju:

Vienkāršota uzstādīšana:

Gatavā lineārā drenāža un iepriekš sagatavotas slīpas pamatnes kombinācija racionalizē uzstādīšanas procesu. Drenāžas slīpums jau ir iebūvēts dušas pamatnē, nodrošinot pareizu ūdens plūsmu kanalizācijas virzienā. Tas novērš nepieciešamību pēc precīza slīpuma manuālas izveidošanas un samazina uzstādīšanas kļūdu iespējamību, kā arī uzstādīšanas laiku.

Laika un darbaspēka ietaupījums:

Kanalizācijas slīpuma manuāla uzstādīšana var būt laikietilpīga, un tai ir nepieciešami rūpīgi mērījumi un pielāgošana. Izvēloties TYCROC dušas pamatni ar gatavu notekas slīpumu, jūs varat ietaupīt laiku un samazināt darbaspēka izmaksas, kas saistītas ar pareiza drenāžas leņķa izveidi.

Konsekventa drenāža:

Integrētais kanalizācijas slīpums nodrošina vienmērīgu un efektīvu ūdens novadīšanu. Tas samazina ūdens uzkrāšanās risku un uzlabo dušas zonas kopējo funkcionalitāti.

Hidroizolācijas integritāte:

TYCROC produkti ir pazīstami ar savām uzticamajām hidroizolācijas īpašībām. Izmantojot gatavu drenāžas slīpumu un integrētu lineāro drenāžas drenāžu, jūs varat paļauties uz hidroizolācijas sistēmu, samazinot ūdens noplūdes un ar to saistīto bojājumu iespējamību.

Profesionālā apdare:

Iepriekš, rūpnieciski sagatavotā, slīpā pamatne un integrētā lineārā noteka nodrošina dušas zonai profesionālu un pulētu izskatu. Tas var veicināt jūsu vannas istabas kopējo estētiku, vienlaikus saglabājot modernu un racionālu dizainu.

Pielāgošanas iespējas:

TYCROC piedāvā dažādu izmēru un dizainu dušas pamatnēm ar integrētām kanalizācijas nogāzēm un lineāriem, punktveida notekas slazdiem. Tas ļauj jums izvēlēties produktu, kas atbilst jūsu vannas istabas izmēriem un dizaina vēlmēm. Jāpiemin, ka, ja nepieciešama pielāgošana, TYCROC dušas pamatnes nezaudē savas ūdensizturības īpašības.

Pieejamība un drošība:

Plakana, iepriekš slīpa dušas pamatne ar lineāru noteku ir pieejama un droša, padarot to piemērotu cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Apmales neesamība atvieglo iebraukšanu un izkāpšanu, savukārt efektīva drenāža samazina paslīdēšanas risku uz slapjas virsmas. Mūsdienās ļoti populāri dušas kabbīni ir veidot vienā līmenī ar pārējo vannas istabu. Zem TYCROC dušas pamatnēm ir nepieciešami 10 cm, lai apakšā paliek vieta sifonam, bet jau projektējot un paredzot šo soli, visu var salikt vienā līmenī.

Ilgmūžība un izturība:

TYCROC kvalitātes reputācija liecina, ka mūsu produkti ir paredzēti izturībai un ilgstošai lietošanai. Izvēloties pilnīgu risinājumu, piemēram, iepriekš slīpu pamatni ar integrētu noteku, var nodrošināt uzticamu un ilgstošu dušas sistēmu.

Minimizēta apkope:

Pareiza drenāža un hidroizolācija laika gaitā var samazināt apkopes vajadzības. Pateicoties ūdens efektīvai novadīšanai un minimālam noplūdes riskam, varat baudīt dušas zonu, kuru ir vieglāk uzturēt.

Pieņemot lēmumu, ir svarīgi novērtēt jūsu īpašās projekta prasības, budžetu un dizaina preferences. Ja par prioritāti piešķirat uzstādīšanas vieglumu, hidroizolāciju, efektīvu drenāžu un profesionālu apdari, TYCROC dušas pamatne ar gatavu lineāru notekas drenāžu un gatavu notekas slīpumu varētu būt gudra izvēle jūsu vannas istabas uzlabošanai.

Līdzīgi kā Tycroc TWP celtniecības plāksne, šis ir hidrofobs risinājums, kuru nav nepieciešams pārklāt ar papildu hidroizolāciju. Ekstrudētam polistirolam slīpums ir frēzēts izvades virzienā, tādējādi tiek nodrošināta nepieciešamā ūdens notece, ūdensizturīgā putu pamatne irpārklāta ar polimērcementa slāni, uz kura ir novietots stikla šķiedras armatūras siets, kas pēc tam ir pārklāts ar vēl vienu polimērcementa slāni. Komplektā ir ietverts attiecīgais noteces traps. Pieejami ir modeļi gan ar parasto, gan arī lineāro trapu.

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.