Mitrumizturīgais ģipškartons vai Tycroc TWP - kāda atšķirība?

Mitrumizturīgais ģipškartons vai Tycroc TWP – kāda atšķirība?

Mitrumizturīgais ģipškartons. Mitrumizturīgā ģipškartona plāksne un Tycroc TWP ir materiāli, ko izmanto sienu un griestu celtniecībā. Tomēr starp abiem ir dažas galvenās atšķirības, kuras ir vērts atzīmēt.

Sastāvs

Mitrumizturīgā ģipškartona plāksne ir izgatavota no ģipša apmetuma, kas tiek iestiprināts starp divām papīra vai stikla šķiedras kārtām. Papīra vai stikla šķiedras slāņi tiek apstrādāti ar ūdensizturīgu pārklājumu, lai novērstu mitruma iekļūšanu. No otras puses, Tycroc TWP ir cementa plāksne, kas izgatavota no polimērcementa, celulozes šķiedru un citu piedevu maisījuma. Šis sastāvs padara Tycroc TWP ļoti izturīgu pret mitrumu un pelējumu.

Spēks

Tycroc TWP ir izturīgāks materiāls nekā mitrumizturīgais ģipškartons. Tam ir augsta spiedes izturība, kas nozīmē, ka tas var izturēt lielas slodzes, nesalūztot vai neplaisājot. Tas ir arī triecienizturīgs, kas padara to par labu izvēli vietās, kuras ir pakļautas bojājumiem, piemēram, gaiteņiem vai tirdzniecības telpām.

Ūdens izturīgs

Gan mitrumizturīgais ģipškartons, gan Tycroc TWP ir ūdensizturīgi materiāli. Tomēr Tycroc TWP ūdensizturība ir augstāka nekā mitrumizturīgai ģipškartona plāksnei. Tas nozīmē, ka Tycroc TWP neuzsūc mitrumu un ir labāk piemērots lietošanai vietās ar augstu mitruma līmeni, piemēram, vannas istabās vai virtuvēs, pirtīs un baseinos.

Ugunsizturība

Mitrumizturīgais ģipškartons parasti tiek novērtēts kā ugunsizturīgs, un lielākā daļa produktu atbilst ugunsdrošības standartiem. Tycroc TWP ir arī ugunsizturīgs un atbilst tādiem pašiem drošības standartiem kā mitrumizturīga ģipškartona plāksne.

Uzstādīšanas vieglums

Mitrumizturīgo ģipškartona plāksni ir viegli uzstādīt, un to var sagriezt pēc izmēra ar komunālo nazi. To ir arī viegli pieskrūvēt vai naglot vietā. Tycroc TWP ir arī viegli uzstādāms, taču, lai to sagrieztu pēc izmēra, ir nepieciešami īpaši rīki un paņēmieni, piemēram, skalošana un spiešana. Mitrumizturīgais ģipškartons ir ievērojami magāks par Tycroc TWP plāksni, kas var padarīt uzstādīšanu grūtāku. Var gadīties, ka būs jāsauc talkā vairāk nekā  viens meistars, kas klasiskajā variantā krietni sadārdzinās būvniecīas izmaksas.

Noslēgumā jāsaka, ka gan mitrumizturīgais ģipškartons, gan Tycroc TWP ir ūdensizturīgi materiāli, kas piemēroti lietošanai vietās ar augstu mitruma līmeni vai mitrumu, Tycroc TWP piedāvā izcilu izturību, ūdensizturību un ugunsizturību. Tomēr Tycroc TWP ir vieglāk uzstādīt un tam nav nepieciešami specializēti rīki un metodes. Galu galā izvēle starp diviem materiāliem būs atkarīga no konkrētajām projekta vajadzībām un celtnieka vai mājas īpašnieka vēlmēm.

Esam oficiālie Tycroc izplatītāji Latvijā, sazinieties ar mums un mēs noteikti atradīsim labāko risinājumu Jūsu situācijai!

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.