Par TYCROC

Par TYCROC. Preču zīme pieder Igaunijas uzņēmumam Tycroc OÜ.

Celtniecības materiālu izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā galveno uzsvaru liekot uz dažādiem izolācijas materiāliem. Tycroc OÜ piedāvā inovatīvus risinājumus vannas istabu un citu mitru telpu celtniecībā. Tāpat specializējamies apsildāmo grīdu cauruļu uzstādīšanā. Uzņēmuma attīstība ir bijusi stabila, ar pastāvīgi augšupejošu tendenci.

Pašlaik mūsu mērķa tirgus ir Somija, Igaunija, Latvija un Lietuva. Lielākā daļa profesionālo lietotāju apstiprina, ka mūsu uzņēmums spēj nodrošināt labāko kvalitātes un cenu attiecību. Mūsu pieredzējušā komandas darbu raksturo ātrums, elastība un radošums.

Tycroc misija ir piedāvāt jauna kvalitātes līmeņa inženiertehniskos risinājumus un samazināt faktisko darbu laiku. Mērķis ir panākt, lai ikviens mūsdienu būvnieks zinātu un atpazītu Tycroc produkciju un prastu to izmantot savā darbā. Misijas pildīšanai un mērķu sasniegšanai ievērojam sekojošus darbības principus:

 

Varam arī lepoties par Tycroc, jo viņi ir veicinājuši un veicina dažādu projektu īstenošanu. Visilgstošāko ieguldījumu sabiedrības attīstībā ir devuši sportam.

Mūsu misija ir palīdzēt klientam atrast kvalitatīvāko, jaunāko, labāko un situācijai vispiemērotāko risinājumu.
Tā ir mūsu specialitāte, tas ir mūsu darbs – orientēties plašajā preču klāstā.
Tādēļ mēs pret katru Jūsu vajadzību un pieprasījumu izturamies ar vislielāko atbildību.
Mēs vienmēr darām savu darbu ar pozitīvu attieksmi un emocijām, ko vēlamies pārnest uz katru mūsu sadarbības partneri.
Būt kopā ar katru darba darītāju!

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.