TYCROC Vannas paneļi

Produkta apraksts

Tycroc vannas paneļi ir izgatavoti no Tycroc TWP plāksnes, kas satur ekstrudētu polistirolu (saīsinājums angļu valodā XPS foam).

Lai nodrošinātu plāksnes stingrību un izturību, ūdensizturīgā putu pamatne ir pārklāta ar polimērcementa slāni. Uz tās ir stikla šķiedras-armatūras siets, kas pēc tam ir pārklāts ar vēl vienu polimērcementa slāni. Šāda virsma uzreiz ir gatava apdarei.

TYCROC Vannas paneļi

Īpašības un prekšrocības

Tycroc vannas panelim ir uzstādītas regulējamas metāla kājiņas ērtākai paneļa uzstādīšanai. Vannas panelis ir ūdensizturīgs un ūdeni atgrūdošs, proti, tas neuzsūc nedz ūdeni, nedz arī mitrumu. Tāpat kā Tycroc TWP plāksne, arī vannas panelis ir viegls un ātri uzstādāms (30 mm plāksne sver aptuveni 3,7 kg/m²).

Galvenās priekšrocības, salīdzinot ar šobrīd izplatītākajiem mitro telpu būvniecības risinājumiem, ir plākšņu uzstādīšanas vienkāršība un ātrums, kā arī fakts, ka produktam ir slēgtas poras (kapilaritāte 0), proti, ūdens nevar materiālā nedz iesūkties, nedz arī izsūkties tam cauri. Nepieciešamības gadījumā paneļos var izgriezt kontrolatveres.

Izmēri: BCS30 – 2100x600x30 mm; BCH30 – 770x600x30 mm.

vannas panelis

Izmantošana

Tycroc vannas paneļi ir paredzēti vannas sānu nosegšanai bez papildkarkasa izmantošanas.

Detalizēta uzstādīšanas pamācība ir pieejama lapā Uzstādīšanas pamācība.

Par TYCROC. Preču zīme pieder Igaunijas uzņēmumam Tycroc OÜ.

Celtniecības materiālu izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā galveno uzsvaru liekot uz dažādiem izolācijas materiāliem. Tycroc OÜ piedāvā inovatīvus risinājumus vannas istabu un citu mitru telpu celtniecībā. Tāpat specializējamies apsildāmo grīdu cauruļu uzstādīšanā. Uzņēmuma attīstība ir bijusi stabila, ar pastāvīgi augšupejošu tendenci.

Pašlaik mūsu mērķa tirgus ir Somija, Igaunija, Latvija un Lietuva. Lielākā daļa profesionālo lietotāju apstiprina, ka mūsu uzņēmums spēj nodrošināt labāko kvalitātes un cenu attiecību. Mūsu pieredzējušā komandas darbu raksturo ātrums, elastība un radošums.

Pasūti vai ienāc veikalā un izvēlies sev piemērotāko.

Produktu katalogs

Tava ziņa tika veiksmīgi piegādāta!

Izmaiņas saglabātas!

Lietotājs jau eksistē!

Maksājums neveiksmīgs!

Paroles atjaunošanas links ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi!

Mums rūp Tavu datu privātums
Lai padarītu lapas apmeklējumu Tev patīkamāku, izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums analizēt lapu apmeklējumus, kā arī rādīt tieši Tev pielāgotu lapu saturu. Nospied “Piekrītu”, ja piekrīti sīkdatņu and citu identifikātoru lietošanai.

VALODAS