JAUNUMI

Ziemas drošības apavi

Ziemas drošības apavi ziemai un auktam laikam.
Tā kā sniegs tikai sāk parādīties, daudzi celtnieki sāk tam gatavoties. Viens no svarīgākajiem ziemas drošības darba apģērba gabaliem ir jūsu drošības zābaki. Mums ir plašs drošības zābaku klāsts, kas ir piemērots visām celtniecības darbu nozarēm. Mēs esam snieguši arī dažas lietas, kas jāatceras, izvēloties ziemas drošības zābakus:

Ziemas drošības apavi
Pārbaudiet saķeri

Tas ir ārkārtīgi svarīgi, ja jūs strādājat ārpusē. Jums jānodrošina, lai zābakiem būtu laba saķere, jo spēcīga saķere novērš paslīdēšanu un kritienus, kas varētu būt nāvējoši – ūdensizturīgs drošības zābaks ir obligāts! Jūsu darba vieta pat var ieteikt vai pieprasīt noteiktu apavu saķeri.

Pārliecinieties, ka drošības apavi ir ērti

Tāpat kā visiem celtniecības zābakiem, arī ērtībai ir galvenā nozīme! Tā kā visu dienu esat uz kājām, ir svarīgi, lai zābaki būtu ērti. Labi darba zābaki neberzēs jūsu kājas un neizraisīs kairinājumu, jūsu drošības zābakiem jābūt arī stipram potītes atbalstam, lai nodrošinātu maksimālu komforta līmeni.

Ziemas drošības apavi
Pirkstiem jābūt drošībā

Daudzās būvlaukumos faktiski ir nepieciešami tērauda purngalu drošības zābaki. Tomēr, tāpat kā citi metāli, tie mēdz uzņemt aukstumu. Izvēloties zābakus ar kompozītmateriālu (kas joprojām atbilst visām nepieciešamajām drošības prasībām), jūs varat palīdzēt saglabāt pirkstu siltumu.

Ziemas drosibas apavi
Pielaiko, pirms iegādājies

Tā pat kā pārbaudot saķeri un citus drošības līdzekļus, Jums vajadzētu arī pārliecināties, ka zābaki ir pareizi piestiprināti. Ja ziemas darba apaviem uz papēža nav pietiekami laba balsta, tas var izraisīt to paslīdēšanu vai pēdas kustību, palielinot negadījuma risku.

Veiksmi darbā un, lai izdodās visas ieceres

Drošības apavi jebkurā gadalaikā ir ļoti būtiski, tomēr atcerēsimies, ka ziema nāk ar saviem untumiem un ziemas darba apavi ir ļoti būtiski ik vienā darba vietā un veicot jebkādus darbus ārpus telpām. Darba apģērbs vairs nav tāds, kā mēs to iztēlojamies, pimēram, pirms desmit gadiem. Mūsdienās pat ziemas darba apavi izskatās ļoti labi, der katrai gaumei, kā veic pašu būtiskāko – pasargā Tevi no savainojumiem.